Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Januariveiling 2024

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 11. Januar 2024 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Louis Seize commode
Ergebnis: 150 EUR

Mahoniehouten Louis Seize commode met vier lades en origineel beslag. Circa 1780 - 1800. Afmeting: 96 x 126 x 56 cm. In goede staat.

Mahonie tafel, 1860
Startpreis 50 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe tafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 79 x 90 x 70 cm. In goede staat.

Speeltafel
Startpreis 100 EUR

Vroege 19e eeuwse mahoniehouten speeltafel. Afmeting: 76 x 80 x 80 cm. In goede staat.

Antieke Duitse dekenkist, 1800
Ergebnis: 150 EUR

Antieke Duitse barok dekenkist van eikenhout + naam ingekerft. Circa 1800. Afmeting: 74 x 69 x 181 cm. In goede staat.

Mahonie secretaire, 1760
Startpreis 2.500 EUR

Bijzonder 18e eeuws Hollands mahoniehouten secretaire. Louis Quinze. Met rolcilinder en mooi gebogen binnenleven, vergulde kapitellen, origineel beslag en bronzen versieringen. Afmeting: 117 x 117 x 6...

Set bijzettafels (eiken)
Ergebnis: 130 EUR

Set eikenhouten bijzettafels met lades en band-intarsia. In Engelse landhuis stijl. Mooie dure kwaliteit. Tweede helft 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 75 x 70 cm. In goede staat.

Drentse pastoorkast
Ergebnis: 300 EUR

Kleine 18e eeuwse Drentse pastoorkast met lade. Eikenhout. Uitneembaar. Afmeting: 174 x 55 x 150 cm. In zeer goede staat.

Sofa in biedermeier-stijl
Startpreis 400 EUR

Duitse kersenhouten sofa in Biedermeier-stijl. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Gepolitoerd. Afmeting: 195 x 92 x 70 cm. In goede staat.