Diese Webseite verwendet Cookies

Oktoberveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 12. Oktober 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Set van zes Delftse apothekerspotten, 1780
Ergebnis: 2.250 EUR

Set van zes Delftse apothekerspotten. 18e Eeuw. Circa 1780. Met pauw decor. Twee potten met bodemrand schade, rest goed. 18,5 cm. In redelijk/goede staat.

Set 18e eeuwse Delftse apothekerspotten, 15 - 19 cm.
Ergebnis: 2.000 EUR

Set van zeven Delftse fayence apothekerspotten. 18e Eeuw. Mangaan kleurig met pauw decor. Enkele chips onderranden. Afmeting: H 15 - 19 cm. In goede staat.

Zeldzaam Rozenburg tegeltableau, 1900
Ergebnis: 1.500 EUR

Twee apothekerspotten
Ergebnis: 1.300 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse fayence apothekerspotten/Albarello met floraal decor. 1x S. Urtice. 1x G. Milo Folil. Enkele chip. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Delftse apothekerspotten, H 17 cm.
Ergebnis: 1.300 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw decor. 1x Pulptamarin. 1x Manna Comm. Enkele chips. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

4-Delig Delfts kaststel
Ergebnis: 1.100 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Delfts fayence kaststel met kippen + figuren op deksels en chinoiserie decor. Gemerkt; van Duijn. Oudere restauratie. Afmeting: H 40 - 46 cm. In goede staat.

2x Chris v.d. Hoef vaas
Ergebnis: 1.000 EUR

Stel antieke Delftse dekselpotten, H 48 cm.
Ergebnis: 1.000 EUR

Twee antieke Delftse fayence dekselpotten met floraal decor. Octagonaal. Met bodemmerk. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Meissen presenteertablet
Ergebnis: 1.000 EUR

Albarello 1696
Ergebnis: 1.000 EUR

Mangaan apothekerspot, H 35 cm.
Ergebnis: 900 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspot met pauw decor in mangaan kleur. Nitrium Depura.tum (zwavelpoeder). Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Vier apothekerspotten
Ergebnis: 900 EUR

Vier 18e eeuwse fayence apothekerspotten met roofvogels + dubbele koppen. Met bodemmerk F.A. + C.A. + L.S. + E.S. Duitsland? Afmeting: H 22 - 25 cm. In goede staat.

Twee Delftse lampenvoeten, H 43 cm.
Ergebnis: 900 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen als lampenvoeten. Met bodemmerk. Floraal decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Lot tegels (115 st.)
Ergebnis: 900 EUR

Lot met 115 Hollandse mangaan kleurige fayence tegels. Floraal decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

2x Delftse apothekerspot, H 10 - 12 cm.
Ergebnis: 900 EUR

Twee kleine 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw decor. 1x Ex Heleny. 1x Balsam. Mort. Afmeting: H 10 - 12 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse apothekerspot, H 29 cm.
Ergebnis: 850 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot met koperen deksel en pauwen decor. Mel Commun. Randen beschadigd. Afmeting: H 29 cm. In redelijk/goede staat.

105 tegels landschap in cirkel
Ergebnis: 850 EUR

Lot van 105 stuks Hollandse wandtegels met waterschap in cirkel decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Meissen sierschaal Ø 31 cm.
Ergebnis: 850 EUR

Duitse Meissen porseleinen sierschaal met zwart glazuur en goud reliëf. Haarscheur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse apotheker schenkkan
Ergebnis: 800 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence apothekers schenkkan met pauw decor. O. Hyperici (st.janskruid). Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Twee Franse bloempotten
Ergebnis: 800 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Franse fayence Rouen bloempotten met renaissance/fratsen decor. Zeskantig. Eén pot gelijmd. Afmeting: 17 x 26 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Duits Meissen servies
Ergebnis: 800 EUR

Duits porseleinen Meissen servies met floraal decor. In 18e eeuwse stijl. 20e Eeuw. Enkele chips. Afmeting: 9 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Italiaanse apothekerspot, H 30 cm.
Ergebnis: 750 EUR

Grote 17e eeuwse Italiaanse polychrome fayence apothekerspot met floraal renaissance decor. Afmeting: H 30 x Ø 27 cm. In goede staat.

Lot tegels (213 st.)
Ergebnis: 700 EUR

Lot met 213 stuks antieke wandtegels. Zogenaamde witjes. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Apothekerspot, H 23 cm.
Ergebnis: 700 EUR

18e Eeuwse fayence apothekerspot. E. Philomu Ro. Enkele chips. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.