Groot antiek gepolychromeerd Maria beeld van gips. Circa 1900. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. 20e Eeuw. Omarmende man en vrouw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde damesbuste van terracotta. Sole Mio. Door G. van Vaerenbergh. Circa 1900. Afmeting: H 53 cm. Chips. In redelijke staat.
Lot diverse oude/antieke beelden. Onder andere; van meerschuim, compositie metaal en hout. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 41 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude/antieke houtgesneden beelden. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 39 cm. In goede staat.