Zeldzame en antieke bronzen mammoet door Joseph Franz Pallenberg. 1882 - 1945. Mooie patina. Afmeting: 42 x 60 x 17 cm. In goede staat.
Zeer grote bronzen apengroep. 21e Eeuw. Afmeting: 56 x 68 x 30 cm. In goede staat.
Zeer grote en originele Weense bronzen koningsfazant van Franz Bergmann. Met monogram. Polychromie. Afmeting: 54 x 21,5 x 16 cm. In zeer goede staat.
Grote antieke houtgesneden gepolychromeerde piëta. 19e Eeuw of ouder. Mooie patina. Afmeting: 47 x 65 x 10 cm. In goede staat.
Bijzonder groot Maria beeld van terracotta. 19e Eeuw. Afmeting: H 190 cm. In goede staat.
Groot antiek bronzen figuur door Charles Jacquot. 1865 - 1930. Gegoten door Eugene Blot Paris. Mooie patina. Afmeting: 85 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bronzen krijger. Honor Patria. Door E. Picault. Emile Louis Picault. 1833 - 1915. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Zwaar, antiek marmeren jugendstil figuur. E. Villanis. Galatee. Circa 1900. Enkele oudere restauraties. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Naakte man op paard, geplaatst op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Groot antiek bronzen figuur door J. Cardona. Jose Cardona, 1878 - 1923. Boer met zeis. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur door E. Picault. 1833 - 1915. Smid met grote hamer. Titel: Labor. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Zeer groot bronzen figuur. Afro-Amerikaanse man met hoed, sigaret en wandelstok. 21e Eeuw. Afmeting: H 130 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen olifant. Frankrijk. Op marmeren basement. Door P. Levasseur. Circa 1910 - 1920. Afmeting: 33 x 38 x 14 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen figuren. Draagsters. Afmeting: 35,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur. Biddende vrouw in gewaad. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Wim Jonker, 1982. 1920 - 1993. Holland. Bronzen jongensportret. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Grote bronzen art deco-stijl pelikaan op zwart marmeren basement. Gesigneerd. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Twee antieke fijngesneden koeien van notenhout. Circa 1900. Afmeting: 11 x 13 x 5 cm. In goede staat.
Twee zware, antieke Franse figuren. Metaal. Circa 1880. 1x Dame met koren. 1x Dame met fruit. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Oude Oosterse bronzen Shiva, dansende boeddha figuur staande op kind met lotusbloem. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans figuur van compositie metaal. Brons kleurig. Regulé. Semeuse par Aug. Moreau. Circa 1900. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Antieke bronzen patrijsvogel. Ongemerkt. Circa 1900. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse albasten Griekse wijsheer met boek. Lichte beschadigingen bij haar. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.