Antieke Chinees porseleinen celadon vaas met familie verte draken + kylin koppen decor. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 19,5 cm. In redelijke staat.
Twee delen Japans/Chinees porselein. Floraal/goud decor. 1x Dekselpot Imari, 18e eeuw, één chip binnenrand. 1x Rijstkom met deksel. Afmeting: 13 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Chinees porseleinen kop + schotels. 6x Schotel + 5x kopje. Floraal/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 4 x Ø 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met groen glazuur en tuin decor. Circa 1900. Chip tuit. Afmeting: 11 x 16 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Chinees porseleinen schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Met bodemmerk. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 13 - 14 cm. In goede staat.