Antiek Hollands zilveren doosje op vier klauwpootjes. Deksel met handgravure, groot keur MT: WS onduidelijk, jaarletter A: 1860. 835/000 ca. 131gr. 12,5x7x4cm. Cond.: U
1x Kristallen theebus met zilveren montuur en dop. 1x Kristallen roomkan op zilveren voet Hollands gekeurd (H.: 12cm.). Roomkannetje beschadigd bij greep Cond.: G
Vijf zilveren lepeltjes waaronder 2 longdrinklepels 835/000 ca. 68gr. Cond.: U
Vier zilveren vorkjes 2x Hollands gekeurd en 3x buitenlandse keur 835/000 ca. 48gr. Cond.: U
Hollands zilveren cakeprikker uit 1934 835/000 MT: Gebr. Huisman Schoonhoven, jaarletter Z: 1934 en Hollands zilveren jamlepel, samen ca. 41gr. Cond.: U
Vier delen zilver 19e-20e eeuw; 1x horlogeketting 28cm, 1x miniatuur koebel 2,5cm. 800/000, 1x kettinghanger 3cm. 925/000 en 2x tanden in zilveren hanger 3cm. 800/000 Cond.: G
Antieke Hollandse zilveren 835/000 tafelbel, Jaarletter:G: 1866, MT.:Koop&Zoo, Rotterdam, ø10 cm. H.16 cm.,
Cond.:G