Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

12. Aprilveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 27. April 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Doos diversen
Ergebnis: 15 EUR

Doos divers kristal, brons, cloisonne etc. Cond.: G

Napoleon I Revolution + 2 Duitse gedichtenbundels
Ergebnis: 15 EUR

Napoleon I Revolution & Kaiserreich + 2 Duitse gedichtenbundels 19e eeuw

Doos 22 antiquarische almanakken
Ergebnis: 15 EUR

Doos met 22 diverse antiquarische almanakken o.a; Margriet 50-er jaren, De Jonge Wacht 1932/33, De Bij (Hengelo) 50-er jaren, Leger koerier 50-er jaren, Stuiversblad 19e eeuw, Toeristen Kampioen 50-er...

Het Nieuwe Testament, Staten Generaal
Ergebnis: 15 EUR

Het Nieuwe Testament, Staten Generaal. Gedrukt door de Nederlandse Bijbel Compagnie te Amsterdam. J. Brandt en Zoon te Haarlem. Johannes Enschede en zonen 1867 Cond.: G

2 Delen tin
Ergebnis: 10 EUR

Twee delen tin 19e eeuw; 1x gegraveerde kan met deksel en duimrust en 1x bewerkte drankfles met initialen L.V.

4-Delige toiletset
Ergebnis: 10 EUR

4-Delige toilet/kammenset bestaand uit een handspiegel, handborstel, kledingborstel en een kam. Rand is van messing met floraal decor, achterkant met petit-point stof Cond.: G

Crucifix 20e eeuw
Ergebnis: 10 EUR

Crucifix van geperst hout en verguld 20e eeuw. De Christus is gemaakt van bisquit porselein. Mist een klein plaatje onder H.: 40cm. Cond.: G

Koperen theelicht + ketel
Ergebnis: 10 EUR

Koperen theelicht met ketel ca. 1900 24xø15cm. Cond.: G

Roodkoperen schenkkan
Ergebnis: 10 EUR

Roodkoperen schenkkan 20e eeuw 26xø21cm. Cond.: G

Geelkoperen kaarsenstandaard
Ergebnis: 10 EUR

Oude messing kaarsenstandaard 2e helft 20e eeuw in barok vormgeving 31x26x9cm. Cond.: G

8 Diverse vingerhoedjes
Ergebnis: 10 EUR

Acht oude vingerhoedjes; 2x porselein Bing & Gröndahl, 5x metaal en 1x ivoor of been 2-2,5cm. Cond.: G

12 Diverse kettingen
Ergebnis: 10 EUR

Twaalf oude kralen kettingen Cond.: G

12 Diverse kettingen
Ergebnis: 10 EUR

Twaalf diverse oude sieraden Cond.: G

Petroleumlamp, schippertje
Ergebnis: 10 EUR

Antieke hangpetroleumlamp (schippertje) met wit glazen reservoir. Kap beschadigd ø29cm. Cond.: R

Tinnen beker
Ergebnis: 10 EUR

Duitse tinnen sierbeker 1898 "Deutsche Turnfest Hamburg", rondom afgebeeld met Hamburgse stadsgezichten 11xø8cm.

Inktstel
Ergebnis: 10 EUR

Inktstel ca. 1890 in rococostijl van gietijzer met originele glazen reservoirs 5x20x12cm. Cond.: G

Album FDC + luchtpost
Ergebnis: 10 EUR

1 Album met FDC's Nederlandse koloniën en enkele luchtpostbrieven (no. 6)

Stockboek diversen
Ergebnis: 10 EUR

1 Stockboek no. 9 diversen