Diese Webseite verwendet Cookies

12. Aprilveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 27. April 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Hollands zilv. tafelbel 9044
Hollands zilv. tafelbel
Startpreis 275 EUR
Armleunstoel, leeuwekoppen 9057
Armleunstoel, leeuwekoppen
Startpreis 100 EUR
Etagere kast 9058
Etagere kast
Startpreis 250 EUR
Eethoek Biedermeier 9060
Eethoek Biedermeier
Startpreis 400 EUR
Kabinet orgelgebogen 9070
Kabinet orgelgebogen
Startpreis 600 EUR
Schrijftafeltje 9071
Schrijftafeltje
Startpreis 40 EUR
Tafeltje met inlegwerk 9072
Tafeltje met inlegwerk
Startpreis 20 EUR
5 Keukenstoelen 9073
5 Keukenstoelen
Startpreis 100 EUR
Ovale tafel 9074
Ovale tafel
Startpreis 100 EUR
Porseleinkast 9078
Porseleinkast
Startpreis 300 EUR
Schilderij, A. Geyp 9200
Schilderij, A. Geyp
Startpreis 500 EUR
Schilderij, J. Paut 9201
Schilderij, J. Paut
Startpreis 40 EUR
Schilderij, G. Krol 9202
Schilderij, G. Krol
Startpreis 100 EUR
Chinees dekselvaasje, klein 9500
Chinees dekselvaasje, klein
Startpreis 30 EUR
Schaal ca. 1920 9501
Schaal ca. 1920
Startpreis 30 EUR
2 Meissen kandelaars 9505
2 Meissen kandelaars
Startpreis 1.200 EUR
4 Villeroy & Boch koffiesets 9980
4 Villeroy & Boch koffiesets
Startpreis 45 EUR
Villeroy & Boch eetservies 9990
Villeroy & Boch eetservies
Startpreis 100 EUR
Vervallen uit veiling 9999
Vervallen uit veiling
Kein Mindestpreis
Vogelvaas, Ravelli 10000
Vogelvaas, Ravelli
Startpreis 20 EUR