Diese Webseite verwendet Cookies

12. Aprilveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 27. April 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Zilver, cloisonne schenkkan 270
Zilver, cloisonne schenkkan

Ergebnis:

3.500 EUR

Verkauft
Grote kandelaar zilv. 12
Grote kandelaar zilv.

Ergebnis:

3.200 EUR

Verkauft
Grote Joodse kom 11
Grote Joodse kom

Ergebnis:

1.800 EUR

Verkauft
Zilveren model Ferrari 10
Zilveren model Ferrari

Ergebnis:

1.750 EUR

Verkauft
Zilveren schaal 18e eeuw 49
Zilveren schaal 18e eeuw

Ergebnis:

1.250 EUR

Verkauft
Zilveren ei 271
Zilveren ei

Ergebnis:

1.250 EUR

Verkauft
Fruitschaal op voet zilver 187
Fruitschaal op voet zilver

Ergebnis:

900 EUR

Verkauft
Zilveren bestek 13
Zilveren bestek

Ergebnis:

850 EUR

Verkauft
2 Zilveren kandelaars 73
2 Zilveren kandelaars

Ergebnis:

650 EUR

Verkauft
Bijbeltje, dubbel slot 232
Bijbeltje, dubbel slot

Ergebnis:

375 EUR

Verkauft
Zilveren tabaksdoos 293
Zilveren tabaksdoos

Ergebnis:

350 EUR

Verkauft
Edelman 239
Edelman

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
2 Avondmaal bekers 65
2 Avondmaal bekers

Ergebnis:

275 EUR

Verkauft
Zilveren dekseldoosje met putti 17
Zilveren dekseldoosje met putti

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Strooiers 39
Strooiers

Ergebnis:

220 EUR

Verkauft
Bewerkt ei 90
Bewerkt ei

Ergebnis:

185 EUR

Verkauft
14 Div.pennen/potloden 114
14 Div.pennen/potloden

Ergebnis:

185 EUR

Verkauft
Zilveren melk- en suikerpot 414
Zilveren melk- en suikerpot

Ergebnis:

160 EUR

Verkauft
Zilveren tabaksdoos 24
Zilveren tabaksdoos

Ergebnis:

135 EUR

Verkauft
9 Zilveren knopen 141
9 Zilveren knopen

Ergebnis:

130 EUR

Verkauft
9 Fotolijstjes 339
9 Fotolijstjes

Ergebnis:

130 EUR

Verkauft
Zilveren briefopener 89
Zilveren briefopener

Ergebnis:

125 EUR

Verkauft
Koets zilver 237
Koets zilver

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
Zilveren schaal 434
Zilveren schaal

Ergebnis:

120 EUR