Engels sterling zilveren theezeef aan gedraaide houten handgreep op zilveren bakje, MT:BD, Jaarletter:A
Zilveren sigaretten etui 800/000 8x9x1 cm., ca. 81 gr. Cond.:G
Antiek Hollands zilverenhengsel,2e gehalte, MT: Z.H. van Kuijk, Utrecht, ca.1880, L. 24 cm., ca. 75 gr. Hengsel is ooit gerestaureerd. Cond.:G