Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 3. Juli 2015 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Portret, 17e-18e eeuw
Ergebnis: 40 EUR

Tekening 17e-18e eeuw, voorstellend een Chinese man met baard 20x15cm. Cond.: R-G

Onduidelijk gesigneerd
Ergebnis: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1950, olieverf op linnen, boerenhuis met kippen en zonnebloemen 40x50cm. Cond.: G

2 Gravures, 18e eeuw
Ergebnis: 35 EUR

Twee 18e eeuwse gravures, Joc. Marianus sculp., betreffende Hollandse zeeslagen: 1x gevecht tussen Hollandse fregatten Castor en Engelse fregatte "Mai 1781 Kaap St. Marie", en 1x slag op Doggersbank, ...

Schilderij, molens
Ergebnis: 35 EUR

Gesigneerd Lely ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands rivierlandschap met molens bij Leidschendam 65x57cm. Cond.: G

Schilderij achter glas
Ergebnis: 35 EUR

Chinees 19e eeuws schilderij achter glas in originele Chinese lijst. Barstjes in schilderij en behoeft restauratie 13x9cm. Cond.: R

Schilderij
Ergebnis: 35 EUR

A.J. Heshorst ca. 1950, olieverf op paneel, Tiroler herdersjongen op rotsblok 50x60cm. Cond.: G

J. Waelput
Ergebnis: 30 EUR

J. Waleput 1951 (Belgische School), olieverf op linnen, paardenwagen over brug 70x80cm. Cond.: G

Hans Seitner
Ergebnis: 30 EUR

Hans Seitner ( 1897 - 1968 Wien), olieverf op paneel, bei Salzburg gegen Watzmann 48x24cm. Cond.: G

Aquarel, A. Navez
Ergebnis: 30 EUR

Arthur Navez ( 1881 - 1931 Franse School), aquarel op papier, dorpsstraat 28x24cm. Cond.: G

2 Etsen, 18e eeuw
Ergebnis: 30 EUR

Twee 18e eeuwse Franse roodgekleurde etsen met putti, Boucher pinx Demarteau nr. 109-110 (vochtvlekken) 39x28,5cm. Cond.: R

Aquarel, Haagse School
Ergebnis: 30 EUR

Ongesigneerd 19e eeuws Haagse school, jongen met schep op straat, aquarel op papier 16,5x10cm Cond:G

Gravure, Teniers
Ergebnis: 30 EUR

Gravure 18e eeuws naar een schilderij van David Teniers gegraveerd door (ai Testolini) dansende figuren op vioolmuziek, gravure op papier. 21x16,4 Cond:R

S.D. 56, paard
Ergebnis: 30 EUR

Monogram S.D. 56, paard in de stijl van Salvador dali, Oostindische inkt op papier. 40x28,5 Cond:G

Schilderij, rabbijn
Ergebnis: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, oude (Joodse) man met sigaar 32x40cm. Cond.: G

Ric, maritiem
Ergebnis: 30 EUR

Ric omstreeks 1950, kleurets havengezicht, ets op papier 57x28 Cond:G

Ets, 19e eeuw
Ergebnis: 30 EUR

Ets 19e eeuws To Clopton Prhys Esg.this vieuw between Grogen and Llandrillo on the river Dee, by T Walmsley, engraved by Fr Jukes. 44x35cm ets op papier, Cond:R/G

Pierre Jechinoff
Ergebnis: 25 EUR

Pierre Jechinoff, gemengde techniek op papier, landschap met rivier 49x33cm. Cond.: G

2 Chinese schilderijen
Ergebnis: 25 EUR

Twee oude op zijde geschilderde Kakemono's omstreeks 1930. Gesigneerd. Met bloesem en vlinder voorstelling (twee scheuren) 137x45 en 121x37cm Cond:R\G

J. v.d. Does,
Ergebnis: 25 EUR

J.vd. Does Koog aan de Zaan 1924, eiland met sneeuw, olieverf op paneel 43x24 Cond:G

Hein Ohring
Ergebnis: 20 EUR

Hein Ohring ca. 1970 (Düsseldorfer Schule), olieverf op paneel, bergachtig landschap met rivier 50x40cm. Cond.: G

Houtsnede
Ergebnis: 20 EUR

Idem Kray? (handdruk), houtsnede op papier, "Arm Drenthe" 16x21cm. Cond.: G

Monogram EN
Ergebnis: 15 EUR

Monogram EN ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap 20x20cm. Cond.: G

2 Gravures, 18e eeuw
Ergebnis: 15 EUR

Twee 18e eeuwse gravures met Franse edele heren afgebeeld 13x7cm. Cond.: G

Ets
Ergebnis: 10 EUR

O. Graf (Duitse School), ets op papier, boerderij met paardenspan en figuren 34x29cm. Cond.: G