Diese Webseite verwendet Cookies

33. Juliveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 14. Juli 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
v. Garrel 1360
v. Garrel

Ergebnis:

170 EUR

Verkauft
Duitse school 1363
Duitse school

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Monogram J.V. 1359
Monogram J.V.

Ergebnis:

65 EUR

K. Kotter 1358
K. Kotter
Startpreis 40 EUR
B.S. Petit 1354
B.S. Petit
Startpreis 30 EUR
Verkauft
Monogram N.G., Klaprozen 1345
Monogram N.G., Klaprozen

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Jan Knikker Sr., Interieur 1167
Jan Knikker Sr., Interieur

Ergebnis:

100 EUR

Aquarel, stilleven (mand met rozen) 1328
Aquarel, stilleven (mand met rozen)
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Jopie Limburg, Aquarel 1324
Jopie Limburg, Aquarel

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
Aquarel, stilleven (rozen) 1335
Aquarel, stilleven (rozen)

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Gravures, 2x 1344
Gravures, 2x

Ergebnis:

15 EUR

Juriaen Marinus van Beek 1323
Juriaen Marinus van Beek
Startpreis 60 EUR
A. Caullet, landschap 1329
A. Caullet, landschap
Startpreis 30 EUR
Antieke gravure 1349
Antieke gravure
Startpreis 50 EUR
Meisje bij deur (ongesigneerd) 1341
Meisje bij deur (ongesigneerd)
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Gilgert, (Gerard Nijland) 1203
Gilgert, (Gerard Nijland)

Ergebnis:

170 EUR

Verkauft
Chinees schilderij 1523
Chinees schilderij

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw 1524
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw

Ergebnis:

160 EUR

Verkauft
Icoon 1525
Icoon

Ergebnis:

100 EUR