Diese Webseite verwendet Cookies

20. Aprilveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 11. April 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Marjon de Wit 1594
Marjon de Wit
Startpreis 30 EUR
Ikoon, naar oud voorbeeld 1595
Ikoon, naar oud voorbeeld
Startpreis 30 EUR
Verkauft
Schilderij met monogram 1596
Schilderij met monogram

Ergebnis:

60 EUR

Ikoon, feestdagen 1597
Ikoon, feestdagen
Startpreis 350 EUR
Verkauft
2 Schilderijen op zijde 1598
2 Schilderijen op zijde

Ergebnis:

45 EUR

Pit van Loo, schilderij 1599
Pit van Loo, schilderij
Startpreis 200 EUR
Gravure, Helmut Ackermann 1600
Gravure, Helmut Ackermann
Startpreis 20 EUR
Ets, Wilhelm Heinfahn 1601
Ets, Wilhelm Heinfahn
Startpreis 20 EUR
Stilleven, R.M. 1900
Stilleven, R.M.
Startpreis 250 EUR
Aquarel, Frankrijk 7493
Aquarel, Frankrijk
Kein Mindestpreis