Jan Korthals (Amsterdam 1916-1973) olieverf op linnen, stadsgezicht met figuren en moeder met kind. 40x50 cm., Cond.:U
Gijsbertus Pieterse (Rotterdam 1847 - 1878), olieverf op linnen, winters landschap met paardekar en rivier met dorp in het zonlicht 68x42cm. Cond.: G
Arie Johannes Zwart (1903 Rijswijck - 1981 Ibiza), olieverf op linnen, dorpsgezicht met figuren. Bijzonder mooie voorstelling 60x70cm. Cond.: U
Hendrik Pieter Koekkoek (Hilversum 1843 - na 1890 Engeland). olieverf op linnen, romantisch landschap met vee en figuren 92x62cm. Cond.: U
J.C.P. Houthuesen, olieverf op linnen, Japans interieur met geisha's 85x57cm. Cond.: G
Amram Ebgi (1939 Israël - ) (Diverse musea, bekend Joods kunstenaar), mixed media op linnen met goud- en koperverf, "Shabbat Shalom" 72x46cm. Cond.: U
Amram Ebgi (1939 Israël - ) (Diverse musea, bekend Joods kunstenaar), mixed media op linnen met goud- en koperverf, "Salute to Jeruzalem" 76x45cm. Cond.: U
Jelle Hoogstra (Leeuwarden 1924 - 2003), gemengde techniek op papier, voorstelling naar "der blaue Reiter" 80x70cm. Cond.: U
Johan Hendrik Mastenbroek (Rotterdam 1875 - 1945 Rotterdam), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam met zicht op De Grote Kerk (Sint Laurens) met vele schepen en figuren. Herkomst particulier bez...
Caspar Pieter Verbruggen II (1664 - 1730 Antwerpen), olieverf op linnen, vaas met bloemen 63,5x77cm. Cond.: G
Leon Danchin (Copyright 1931 by La Gravure Francaise 41 St. Georges Paris), ets op papier, 2 Ierse setters 50x41cm. Cond.: G
Valentijn Bing (1812 - 1895 Holland), aquarel op papier, "de abdij van Helvoost" met figuren 24x29cm. Cond.: G
Cor Bouter (Pseudoniem Hendriks) (Gouda 1888 - Den Haag 1966), olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met koeien (naar voorbeeld van A.M. Gorter). 50x70cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1999 (1954 -2002 Haaksbergen), acryl op papier, abstracte compositie met aparte handgemaakte passpartout 78x69cm. Cond.: G
Willy Sluiter (Amersfoort 1873 - 1949 Den Haag), potloodtekeningen op papier, karakteristieke portretten van Twentse boer en boerin. "Schipholts Gait en zijn vrouw, de rol 1 Mei 1917" 35x44cm. Cond.: ...
Paulo 20e eeuw, olieverf op paneel, wintergezicht met vele figuren 20x25cm. Cond.: G
J.K. Leurs (Den Haag 1865 - 1938 Poerwokerto), aquarel op papier, herderin met haar schapen aan de voerbak 35x53cm. Cond.: U
Fulton 20e eeuw, olieverf op paneel, romantisch zeegezicht met vele figuren 20x25cm. Cond.: G
P.G. Sjamaar (Den Haag 1819 - 1876), olieverf op paneel, romantisch landschap met figuren 17x21cm. Cond.: G
Gabor 20e eeuw (Hongaarse school?), olieverf op linnen, Orientaals landschap met vele figuren 93x62cm. Cond.: G
Lilian Luiten (1945 Enschede - ), acryl op papier, liggend vrouwelijk naakt 70x80cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (Diever 1871 - Den Haag 1937), olieverf op linnen, landschap met boerderij, boer en koeien 50x70cm. Cond.: G
Willem Cornelis Rip (Rotterdam 1856 - 1922 Den Haag), aquarel op papier, poldergezicht met molens bij avond 51x35cm. Cond.: U
Johannes Christiaan Karel Klinkenberg (Den Haag 1852 - 1924), sepia tekening op papier, stadsgezicht met wasvrouwen aan een gracht 21x10cm. Cond.: G