J. Paschal, Franse school, ca. 1930. Paard in weiland. Olieverf op linnen. Afmeting. 58x43 cm. In goede staat
Judy Gamma, 2002, Duitsland. Magisch realistische voorstelling: " Am Kanal". Olieverf op linnen. Afmeting. 50x70 cm. In goede staat
Werner Sieloff 1899-1974. Duitse school 1930. Beek in besneeuwd landschap. Olieverf op papier. Afmeting. 28x41 cm. In goede staat
Ludwig Jacobson, 1890 Odense. Twee koeien in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting. 31x21.5 cm. In goede staat
Decoratieve Griekse icoon naar oud voorbeeld. Handgeschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 x 30 cm. In goede staat.
Y. de Jong. Tweede helft 20e eeuw. 'Twee zwanen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Fridegart Knoch 1951 Duitse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen. Afmeting 100x70cm. In goede staat
J. Richter, ca. 1920. Duitse school. Landschap met rietgedekte boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting. 55x79 cm. In goede staat
Monogram J.V., 'Honden portret'. Olieverf op paneel. Afmeting: 17 x 13 cm. In goede staat.
Georg Christoph Eimmart, 1638-1704. Zeldzame Nürnberger Kalenderblad rond 1690. Diverse figuren en hemelrijk met latijnse tekst (ongeopend). Ets op papier. Afmeting. 56x40 cm. In redelijk/ goede staat
Twee keer Carl Holzapfel 1865-1926. Duitse school. Twee kustlandschappen. Olieverf op paneel. Afmeting. 24x18 cm en 31x40 cm. In redelijk/ goede staat
Ton Anconé, Oldenzaal. 'Herenportret'. Olieverf op paneel. Afmeting. 30 x 20 cm. In goede staat..
Chris de Bruijn Jr., 1901-1974. 'Dorpsgezicht met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Jopie Limburg, 1905-1991. Stilleven met gele rozen. Aquarel op papier. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat
Monogram P.W., ca. 1900. Rozen stilleven. Aquarel op papier. Afmeting . 37x27 cm. In goede staat