Vier maal groen mondgeblazen glas met luchtbellen, Leerdam Kristalunie. Twee karaffen, één vaas en één schaal. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.
Hollandse Copier Leerdam paars-glazen violenvaasje. Middelmaat. Vroegste ontwerp. 20-er Jaren. Afmeting: 9,5 - 8,5 cm ø. In goede staat.
Werkstätte Haida. Achtkantige glazen vaas met florale decors. Circa 1930. Afmeting: 17 x 14 cm ø. In goede staat.
Handbeschilderde Duitse Jugendstil glazen vaas met Tiroler huis in bergen. Circa 1900. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Antieke glazen presse papier met gekleurde bloem en luchtbellen. Meisenthal. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Grote Poolse kristalglazen Jablonski vaas. Blauw/transparant. 20e Eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Vier antieke bewerkte glazen karaffen. Circa 1900. Afmeting: 29 - 39 cm. In goede staat.
Tien maal Leerdam glaswerk. A.D. Copier. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie borrelglazen, zes schaaltjes en vaasje. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.
Swarovski facet geslepen kristallen asbak in originele doos. Afmeting: 5 x 9,7 ø cm. In goede staat.
Swarovski facet geslepen kristallen aansteker in originele doos. Afmeting: 8 x 6 cm ø. In goede staat.
Handbeschilderde moderne glazen vaas. Naar Modigliani. Nr.: 23/25. Afmeting: 30 x 15 cm ø. In goede staat.
Acht maal diverse kunstglazen vazen, in diverse kleuren/bewerkingen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 27 cm. In goede staat.
Opaline tafelstuk met zilveren voet, 835/000 op houten basement. 2 Opaline vaasjes, sigarettenbeker en luciferdoosjeshouder, met geschulpte omgekrulde rand op zilveren ronde voet met bewerking geplaa...
Prachtige vroeg 19e eeuwse floraal gegraveerde glazen druivenspoeler. Afmeting: 12 x 12 cm ø. In goede staat.
Zes Mille Fiori-stijl glazen vaasjes in Murano-stijl. 21e Eeuw. Afmetig: 6 - 10 cm. In goede staat.
Antieke messing vergulde Jugendstil tafelschaal met origineel glazen schaal. Transparant, cassis-kleur. Circa: 1910. Afmeting: 20 x 21 cm ø. In goede staat.
Twee grote geetste gembercoupes. Met sterren geetst. 19e Eeuw. Afmeting: 32 x 15 cm ø. In goede staat.
Grote antieke kristallen vrijmetselaars bokaal met monogram etc. Circa 1900. Afmeting: 15,5 x 11 cm ø. In goede staat.
Antiek kristalglazen vrijmetselaars bokaal met pavilions en ranken. Circa 1920. Afmeting: 15,5 x 11,3 cm ø. In goede staat.
Twee prachtige grote antieke slinger-glazen met geetste wildvoorstellingen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 11 cm ø. In goede staat.
Drie maal antiek amandel-geslepen glas. Eén maal grote kaasstolp (minimale chips). Twee maal karaf (één stop einde beschadigd). Afmeting: 22 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen oud/antiek glaswerk. Eén maal 19e eeuws bokaalglas met goudrand. Eén maal 19e eeuws handbeschilderde flacon. Eén maal stopkarafje uit de 20e eeuw. Eén maal schenkkannetje, robijnrood. Afmet...
Art Deco 'Copier Leerdam' zwart glazen tablet. 20e Eeuw. Afmeting: 2 x 23 cm ø. In goede staat.
Modern glazen kunstobject door R. Rijsz. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.