Twee 19e eeuwse bronzen bewerkte bloempotten met vogels en florale decors. Bodemmerk. Afmeting: 15 x 19 cm ø en 18 x 26 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee antieke lampenvoeten met handbeschilderd porselein en compositie metaal. Circa 1890. Geëlektrificeerd. Eén vaas craquele glazuur. Afmeting: 42 x 16 cm ø. In goede staat.
Antieke staande gietijzeren kapstok met lekbakken. Circa 1900. Afmeting: 195 cm. In goede staat.
Grote oude messing weegschaal + gewichtenhouder met slangenkop. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 60 x 20 cm. In goede staat.
Twaalf Faberge eieren met religieuze voorstelling. House of Faberge genummerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 11 -12 cm. In goede staat.
Grote oude Afrikaanse houtgestoken Joruba trommel met figuren decor. Trommelvel gescheurd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 83 x 55 cm ø. In goede staat.
Antiek Chinees ivoren beeldje. Mandenverkoper. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 7 x 12,5 x 6,5 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.
19e Eeuws Japans ivoren figuren groep op houtgestoken basement met acht delen ivoor. Gemerkt. Afmeting: 27 x 13 x 16 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.
Antieke gesigneerde Franse messing microscoop in originele notenhouten opbergkist met accessoires. Dr.Arthur Chevalier, 158 Palais Royal Paris. Afmeting: 14 x 19,5 x 32 cm. In goede staat.
Zeer grote Italiaanse glazen Murano kroonluchter. Kleine beschadigingen. Afmeting: circa 110 x 65 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke glazen schaal met verguld messing montuur. In Louis Seize-stijl. Afmeting: 9 x 20 x 10 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke goudweegschalen. Eén maal 19e eeuws in eikenhouten kistje. Eén maal Griekenland met zes gewichten Drachmen/scruples. Tweede helft 20e eeuw. Kopie. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staa...
Twee vergulde 19e eeuwse bronzen Louise Seize wandkaarskandelaren. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 45 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Gerestaureerde gepolitoerde cylinder speeldoos met diverse melodieën. Antiek speelwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 46 x 19 cm. In zeer goede staat.
Antiek lepelrek met negen tinnen lepels en messing vijzel. Circa 1800. Afmeting: 73 x 55 x 16 cm. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde Franse porseleinen lampenvoeten met florale + goud decor. Afmeting: 32 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee grote messing 7-lichts putti kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 35 cm ø. In goede staat.
Twee grote antieke roodbruin marmeren zuilen (piedestals), met acht-kantige voet + bladen. Circa 1920. Beschadigingen. Afmeting: 105 x 30 x 30 cm. In redelijke staat.
Antieke Oosterse koperen Joodse olielamp, Chanoeka. 19e Eeuw. Met gespijkerde schrift. Afmeting: 26 x 26 x 8 cm. In goede staat.
Een paar grote Arabische figuren met dienblad. Circa: 1900. Hout uitgesneden, polychroom beschilderd. Afmeting: 158 cm. In goede staat.
Chique antieke Franse palissanderhouten reissecretaire met vergulde bronzen versieringen + originele sleutel. Circa 1860. Afmeting: 18 x 35 x 26 cm. In zeer goede staat.
Empire-stijl messing hanglamp. Deels verguld. Electrisch. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 55 cm ø. In goede staat.
Zeldzame antieke naai-necessairedoos met chinoisserie lakwerk, zwart, met deksel en lade. Circa 1900. Vol met benen necessaire dekseldoosjes, spoelen spelden etc. Afmeting: 17 x 28 x 36 cm. In goede s...
Bronzen tafellamp met drie leeuwen en jonge knaap. 20e Eeuw. Eén leeuw mist schroeven voor bevestiging. Afmeting: 69 cm. In goede staat.