Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

12. Aprilveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 27. April 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Het Nieuwe Testament, Staten Generaal
Ergebnis: 15 EUR

Het Nieuwe Testament, Staten Generaal. Gedrukt door de Nederlandse Bijbel Compagnie te Amsterdam. J. Brandt en Zoon te Haarlem. Johannes Enschede en zonen 1867 Cond.: G

J. Mayers Busse und Ekehrung zu Gott
Startpreis 40 EUR

J. Mayers Busse und Ekehrung zu Gott. Betrachtungen uber die Busse une bekehrung zu Gott. Herausgegeben Johann Maner mit kupfern Nürnberg 1749. Diverse gravures uit de 18e eeuw. In origineel lederen b...

Jona de Profeet
Startpreis 10 EUR

Jona de Profeet door Lurentius Steversloot. Predikant te Leiden. Hendrik en daniël van Damme 18e eeuw, Cond.: S

50-Tal boeken / catalogi over munten
Startpreis 25 EUR

50-Tal boeken / catalogi over munten Cond.: G

Tinnen snavelkan + beker
Startpreis 40 EUR

Duitse Kaiserzinn snavelkan met bijbehorende beker 2e helft 19e eeuw 29x19xø14cm. en 11,5xø7cm. Cond.: G

Doos koperwerk
Ergebnis: 20 EUR

Doos divers koperwerk o.a; visweegschaal met gewichten, borstelset, Friese doorloperes, zeef, kandelaars etc. Cond.: G

Grote zakkroonluchter
Ergebnis: 450 EUR

Grote zakkroonluchter 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 105xø56cm. Cond.: G

Blauwe multomap, Ned. koloniën
Ergebnis: 25 EUR

1 Blauwe multomap met gebruikt, ongebruikt en postfris materiaal van de Nederlande koloniën

Eerste Dag Enveloppes
Ergebnis: 160 EUR

Verzameling Eerste Dag Enveloppen beginnende in de vijftiger jaren met driemaal ITEP FDC's en vervolgens E12, E14, E17, E21, E24, E25, E27 etc. loopt door tot 1980 met veel extra's zoals FDC met aante...

Album FDC + luchtpost
Ergebnis: 10 EUR

1 Album met FDC's Nederlandse koloniën en enkele luchtpostbrieven (no. 6)

Frankrijk, België FDC
Startpreis 15 EUR

Frankrijk/België FDC's

Kavel div.bestek
Ergebnis: 50 EUR

Kavel diversen, w.o.diverse delen Keltum bestek, kaarsenkandelaars,asbakken, vaasje en aanbiedschalen

Oude Europa verzameling
Ergebnis: 30 EUR

Oude Europa verzameling in boek

Stockboek diversen
Ergebnis: 10 EUR

1 Stockboek no. 9 diversen

Doos divers porselein
Ergebnis: 20 EUR

Doos diversen waaronder; aardewerken beeld van man met pijp, 2 Rosenthal kandelaren, verrekijker, fototoestel, 2 flacons, 2 Boheems glazen vazen, blauwe bloempot, vaasje en 14 delen porselein COnd.: G

Kruisbeeld met corpus
Startpreis 25 EUR

Groot heilig kruis met gipsen beeld ca. 1900 (kruis van eikenhout) 80x50cm.

Divers koperwerk
Startpreis 20 EUR

Haardplaat
Startpreis 90 EUR