19e Eeuws Japans ivoren beeldje. Mandenverkoper. Met bodemmerk. Afmeting: 8 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.
Twee messing vergulde zakkroonluchters in Louis Seize-stijl met porseleinen fitting. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 35 cm ø. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws eikenhouten lepelrek met polychromie, meerminnen, leeuwenkop, vissenkoppen, vissen. Met twaalf tinnen paplepels. Hollandse kustprovincie. Afmeting: 57 x 70 x 18 cm. In goede staat.
Antieke viool met papieren etiket. 19e Eeuw. Jean Baptiste Vuilliaume, 3 Rue Demours Teimes. Scheur in vioolkast. Zoldervondst. Afmeting: 59 cm. In redelijke staat.