Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

10. Januariveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2012 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schwartzwalder klokje
Ergebnis: 70 EUR

Schwartzwalder 19e eeuws wandklokje met wekkerfunctie (Appelklokje) 21x15x10cm. Cond.: G

Wekker
Ergebnis: 70 EUR

Pfeilkreuz wekker ca. 1900 met bel en notenhouten kast 26x15x8cm. Cond.: G

Art Deco tafelklok
Ergebnis: 60 EUR

Oude Duitse Pfeilkreuz Art Deco klok met messing beslag 34x19x11cm. Cond.: G

Junghans regelateur
Ergebnis: 60 EUR

Duitse Junghans wandregelateur ca. 1890 met notenhout fineer, kroon is vervangen 80x38x19cm. Cond.: G

Scheepsklok met slag
Ergebnis: 60 EUR

Oude vooroorlogse scheepsklok in de vorm van een stuurwiel, gemerkt Schatz + Sohne Germany. Lichte oxidatie 9xø34cm. Cond.: G

Schwartzwalder klok
Ergebnis: 60 EUR

Duitse Schwartzwalder wandklok 19e eeuw met wekkerfuctie. De klok is in originele ongerestaureerde staat (deurtjes missen) 110x25x14cm. Cond.: G

Pendule
Ergebnis: 50 EUR

Franse pendule ca. 1880 van compositie metaal, 8-daags uurwerk. Achterpoot is gebroken geweest en onprofessioneel gemaakt. Top van de pendule is niet origineel 34x27x12cm. Cond.: M

Klokje
Ergebnis: 50 EUR

Duitse tafelklok, gemerkt Pfeilkreuz met eikenhouten kast en halve zuilen 27x16x10cm. Cond.: G

Junghans regelateur
Ergebnis: 50 EUR

Duitse Junghans wandregelateur ca. 1890, compleet met kroon en tollen 97cm. Cond.: G

Klok
Ergebnis: 45 EUR

Kleine eikenhouten Grunderzeit tafelklok met wekkeruurwerk ca. 1900 in goede staat 21,5x18x12cm. Cond.: G

Pubklok ca. 1900
Ergebnis: 40 EUR

Amerikaanse pubklok ca. 1900 van mahoniehout, gemerkt S.T. Trademark 54x30x11cm. Cond.: G

Bronzen kartelklokje
Ergebnis: 40 EUR

Bronzen kartelklok ca. 1880 Frankrijk met emaille wijzerplaat in Louis Seize stijl in goede staat 10x22x28cm. Cond.: G

2 Klokjes
Ergebnis: 40 EUR

Twee klokken 40-er jaren met eiken kast; 1x Smiths Enfield buffetklok 21x26x13cm. en 1x Orfac 21x15x7cm. Cond.: G

Eikenhouten wandklok
Ergebnis: 40 EUR

Eikenhouten Hollandse WUBA staartklok, model schippertje, met maanstand 2e helft 20e eeuw 68x21x16cm. Cond.: G

Bim Bammer
Ergebnis: 32 EUR

Oude Bim Bam wandregelateur ca. 1920 Divina Germany. Eiken kast met geslepen glas 78x32x20cm. Cond.: G

Ronde pubklok
Ergebnis: 30 EUR

Grote mahoniehouten schoolklok zonder uurwerk ca. 1900 ø42cm. Cond.: R

Art Deco klok, spaarpot, speeldoos
Ergebnis: 30 EUR

Art Deco wekker met speeldoos en spaarpot van bakeliet ca. 1930. Inclusief sleutel 11x12x5cm. Cond.: G

Zaanse klok
Ergebnis: 25 EUR

Wortelnoten Zaanse klok 1e helft 20e eeuw met twee peervormige gewichten. Bovenop de bel een staande atlas. messing kuif met 2 leeuwen en wapenschild met tekst "Nu elk zijn sin" 50x18x15cm. Cond.: G

Warmink staartklokje
Ergebnis: 22 EUR

Grote Warmink (Holland) 3-gewichten staartklok met notenhouten kast en massief bronzen sierwerk 2e helft 20e eeuw 108x26x16cm. Cond.: G

Pendule
Ergebnis: 20 EUR

Notenhouten 30-er jaren pendule met op de wijzerplaat de naam "Hermler Sweberanker". het uurwerk is gemerkt FHS. 16x35,5x9cm. Cond.: G