Antieke Cchinese keramieken wierookbrander, 19e eeuw, met craquelee glazuur. 8xø9 cm., Cond.:G
Prachtige grote Duitse steengoed kruik ca. 1800 met blauwe beschildering in zeer goede staat 47x27cm. Cond.: G
Hummel figuren, m.i Hummel club membership year 1999/2000. 8-9 cm., Cond.:G
3 Prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met fijne beschildering, landschapsdecor. 6x11x12 cm., Cond.:G
Chinees porseleinen apart bord 19e eeuw met bloemendecor en familienaam verso. Lichte randschade ø24,5cm. Cond.: G