Vier maal oud/antiek Afrikaans. Twee zware bronzen armbanden, één groot speerpuntmes, en één hakbijl (ijzer+hout). Afmeting; 11-60 cm. In goede staat.
Grote tinnen snavelkan naar oud voorbeeld (Gestempeld) Ca. 1900. Afmeting H.. 35 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden bestaande uit een ankercollier met een grote peervorige rhodochrosiet hanger, een schakelarmband met bewerkte staafjesschakels, entree mist, en een paar manchetknopen, ovaal met ...
Antieke miniatuur op ivoor geschilderd en met ivoren lijst, circa 1880. Meisje aan het bidden. Gesigneerd Leroy. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.
Antieke iepenhouten Engelse Low board met drie lades en twee deurtjes met origineel beslag. Circa: 1920. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 41 x 162 x 43 cm. In goede staat.
Oude lange bontjas van 'Pelterijen Donkerwolke' uit Enschede. Kleur: Lichtbruin.. Lengte/afmeting: 115 cm. In goede staat
Antieke eikenhouten tweedeurs broodspinde. Houtgepind. Waarschijnlijk gemaakt van 18e/19e eeuwse houtdelen. Afmeting: 132 x 76 x 46 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke ivoren figuren van olifanten. Circa 1920-1950. Eén maal twee Indische olifanten op hoorn basement, circa 1920. Eén maal Afrikaanse olifant op houten basement. Eén maal twee Afrikaans...
Hollands, 19e eeuw, eikenhouten luierkabinet, ca. 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 162x43x102 cm. In zeer goede staat.
Grote kunstglazen vaas. Blauw-geel-groen, ongemerkt. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.
Twee oude Afrikaanse ivoren figuren op houten basement. Midden 20e eeuw. Vrouw met kruik en schaal op hoofd. Vrouw met vijzel en stamper. Afmeting: 22-25 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel c...
Twee grote kunstglazen vazen. Eén maal rood-wit-transparant (ongemerkt). Eén maal cassis-geel-groen, gesigneerd. Afmeting: 29-28 cm. In goede staat.
Twee grote oude messing kaarskandelaars, 20e eeuw. Afmeting H.. 40-47.5 cm. In goede staat.
Granatencollier met gouden sluiting, 585/000. Een collier van 2 rijen ovaal gefacetteerde granaten, 8 mm, bevestigd aan een ovale sluiting met ribbewerking. Lengte 41 cm.
Vijf maal kunstglas. vier maal Kosta Boda schalen en één fles onbekend. Afmeting: 11,5 - 20 cm. In goede staat.
Zilveren tassa, 925/000, met opengewerkte spijlenrand en gladde voet. MT.: J&R Griffin, Chester jl.: O:1914 ø 9x7,5cm ca 103 gram. In goede staat
Antiek (Duits) notenhouten bankstel. Bank en drie stoelen (op wielen.) Circa 1880. Historisme. (rode velours beschadigd). Afmeting: 106 x 147 x 68 cm. en 106 x 66 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Italiaanse houten piedestal met polychromie. 20e Eeuw. Moor draagt oesterschelp. Afmeting: 130 cm. In goede staat.
Zeldzame mahoniehouten empire hoektafel met halve zuilen, messing capitellen, marmeren blad en bronzen sierwerk. 19e Eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 84x111x80 cm. In zeer goed...
Twee antieke glazen menages met plated. Circa 1900-1920. In goede staat.
Oude 50-er jaren banjo-ukelele. Ongemerkt. Afmeting: 78 cm. In goede bespeelde staat.
Oude/antieke Japanse benen monnik op houtgestoken basement. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Twee zilveren specerijenbakjes, 13 loths, 812/000. Rechthoek gecontourneerde bakjes op rechthoekig gecontourneerde voetjes. Vienna 1855. Getekend KP 6x4,5x2cm.Totaal ca 48 gram. In goede staat.
Grote Chinese dekselpot, compositie metaal, met Foohond, florale decors en olifantenkoppen, 19e Eeuw. Afmeting: H.58 cm. In goede staat.