Grote Italiaanse keramieken tafellamp met opengewerkte kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 35 cm ø. In goede staat.
Zilveren bestek Haags lofje, 835/000. Met 6 dessertvorken en -lepels, 1 tafellepel met gravure, een aardappellepel en groentelepel en een compotelepel met gravure MT.: Gerritsen en van Kempen & J.M. v...
Hollandse wortelnoten Barok-stijl hangvitrine. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 55 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Mechelse eikenhouten vitrine opzetkast met glas-in-lood en diverse snijwerk versieringen, onder andere cherubijnkoppen, ranken, leeuwenkoppen, bustes, bloemen. Circa 1880. Enkele beschadiginge...
Zilveren sauskom, 13 lothige, 812/000, met onderschotel. Sauskom met greep, voluutvormig geplaatst op een onderschotel met golvende rand met floraal decor. 22x12x15cm. ca 665 gram. In goede staat
Sierlijke ring, wit, 416/000, met zoetwaterparel, ø 7mm, en diamantjes. Breedte kop 10 mm. ø 53. WVP € 295,- Nieuw
Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Boerderij bij Belt Schutsloot. 1980. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Twee zilveren geboortelepels, 835/000, geboortelepel met een voorstelling van koeien in de bak bewerkte steel en bekroond met een molen ( één wiek ontbreekt) MT.: onduidelijk jl.: T:1903 en een geboor...
Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2005. 'Zigeunerkamp in de sneeuw'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Antiek zilveren snuifdoosje, 835/000, rechthoekig model met ribmotief en scharnierend deksel. Voorzien van restauratie op de hoek. MT.:vermoedelijk J.Kramer, Amsterdam jl.:P:1824. 6,5x4x2cm. ca 54 gr...
Leon Reding. 1871 - . Vrouw met lang haar en appel. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 90 cm. In goede staat.
Geelgouden zakhorloge, 585/000, voorzien van ketting met geelgouden elementen versierd met graveerwerk. ø 32 mm. werkend.
Zilveren plaatarmband, 925/000, met grove venetiaanse schakels. Armband met plaat, 6,5x35mm, bevestigd aan een armband met Venetiaanse schakels. Lengte 20 cm. ca 25 gr. Nieuw
Reint Withaar, 1986. 1928 - Elburg. Landschap met eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Gematteerde geslepen kristallen theebus met 835/000 zilveren dop. Mr. W. Baksteen en C.J. Middendorp - Rotterdam. Circa 1870. ø 8 x 14 cm. Gaatje in deksel. Verder in goede staat.
Naar Kever. Circa 1900. Boeren interieur met kinderen, moeder en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 18,5 cm. In goede staat.
Geelgouden broche/hanger, 5858/000, met bloemcamee. Een ovale broche met gladde zetrand voorzien van een camee met een bloemafbeelding. ø 47x35 mm. ca 10,9 gram
Grote klomp malachiet gesteente. Afmeting: 17 x 22 x 17 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Schwarzwalder notenhout gestoken boekensteun met eikels en eikenbladeren. Circa 1900. Afmeting: 21 x 44 x 19 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met bloedkoraal. Ring met grote ovale zetkast met getorste rand voorzien van een ovale bloedkoraal. kop van de ring 24x16mm. ø 56. ca 4,3 gram. In goede staat
H.A. Witvoet. Tweede helft 20e eeuw. Twee te dikken paarden bij bosrand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Grote oude gietijzeren potkachel met porseleinen grepen en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.
Clemens Briels. 1946 - . Nr. 19/20. Antipodes figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 37 x 60 cm. In goede staat.