Zilveren roomlepel, 800/000, met gecontourneerde steel met graveerwerk. ca 22 gram L.10 cm.
Grote antieke Duitse 'Lorenz Fürtwangler + Söhne' tafelklok. Circa: 1915. Klok is gemaakt van eikenhout met notenhout en koper inleg. Afmeting: 32x16x45 cm. In goede staat.
Vier maal Chinees porselein. 18e Eeuw. Twee grote Familie Rose sierkommen met florale decors (haarscheur). Eén maal Imari porseleinen kom (minimale chip), 18e eeuw. Eén maal kleine Familie Rose kom (h...
Geelgouden ring, 585/000, met een briljant geslepen diamant. Gouden ring met een band voorzien van sleuf. In het midden uitlopend en bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0.10 crt SI-H. ø 56. ca...
Drie maal antiek meet-apparatuur. Eén maal groot metalen meetlint. Twee kleine trekweeginstrumenten. 19e Eeuw. Afmeting: circa 27 - 34 cm. In goede staat.
Antiek waaiervormig messing haardscherm. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting:H. 60 cm. In goede staat.
Groot Oosters patchwork kleed. Gemaakt van zijde, met goudrand et c.. Afmeting: 167 x 205 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen klokkenstel. Historisme. Circa: 1880. Met cherubijn- en leeuwenkoppen. Achtdaags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 30 - 39 cm. In goede staat.
Twee tanzanieten ,samen ca. 1,65 ct. Smaragd geslepen (facet). Afmeting: 7 x 5 mm.
Chinese ijzeren gesigneerde schotel, gecontourneerd. 19e Eeuw. Afmeting: ø 19,5 cm in goede staat.
Drie delen antiek Meissen porselein (Knauff), met florale decor en goudrand. Circa 1900. Twee maal bord, één maal schaal. Afmeting: 22 - 36 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen klok met goud-, floraal decor en stadsgezicht . Klok is voorzien van achtdaags-uurwerk, met halfuur-slag, (slinger mist). Afmeting. H.39 cm. In goede staat.
Collier van granaat met gouden sluiting, 585/000 en een double hanger met granaat. Collier met fijne gefacetteerde granaatkralen, ø 3,5 mm, voorzien van kleine tonvormige sluiting en een kleine hanger...
Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met gecontourneerde omranding en florale decor (peterselie decor). Circa: 1800. Gemerkt met 'F'. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In goede staat.
Drie antieke bajonetten, ca. 1900-1940. Oxydatie. Afmeting L.. 48-64 cm. In redelijke staat
Franse 19e eeuwse notenhouten pendule 'Tete de Poupèe' ca. 1840. Met vuurverguld bronzen beslag. Achtdaags-uurwerk, met touwtjesslinger en halfuur-slag. Afmeting H. 46 cm. In zeer goede staat.