Lot houten miniatuur schildersezels met florale beschilderde palets. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.
Grote antieke Engelse eikenhouten dekenkist met panelen en twee lades. Circa 1780. Afmeting: 77 x 50 x 123 cm. In goede staat.
Engelse notenhouten oude Queen Anne-stijl theetafel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting 69x55x82 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil bamboe theetafels met etagiere. Eén met geslepen glas. Circa 1915. Afmeting: 80 x 65 x 35 cm en 87 x 70 x 40 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe bank omstreeks 1876 stoffering vervuild, Afmeting 105x177x90cm. In redelijke staat
Twee Biedermeier mahoniehouten stoelen met bandintarsia, 19e eeuwse armleunstoel en eettafelstoel Afmeting 100x49x52cm en 80x50x47cm. . In redelijk/ goede staat
Antieke manhoniehouten ronde Louis Philippe eettafel. Ca. 1860. Afmeting. ø 120 x 72cm. In goede staat.
Gave antieke 19e eeuwse mahoniehouten penantkast met halve getorste zuilen,Afmeting 95x105x40cm. In zeer goede staat
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire bank met klauwpoten, verlijming los linksvoor, bekleding licht beschadigd. Afmeting 95x167x73cm. In redelijke staat
Messing theewagen op wielen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 55 cm ø. In goede staat.
19e Eeuw, mahoniehouten empire nachtkastje. Circa 1820. (krimpnaad). Afmeting: 79 x 45 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
Houtgestoken mahoniehouten piedestal uit de 20e eeuw. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
Aparte Engelse mahoniehouten octagonale tafel met lades, messing beslag en bandintarsia, 2e helft 20e eeuw, met leer op blad(slijtage) Afmeting 75x121x121cm. In redelijk/ goede staat
Vijf antieke Duitse " Bretterstühle" 4x berkenhout, donkergebeitst, 1x omstreeks 1800 eikenhout met fazantenkop, Afmeting 90x40x50cm. In goede staat
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast met gebogen front, ca. 1870. (stukje rand blad beschadigd,). Afmeting. 97x99x40 cm. In redelijke staat
Oude teakhouten gestoken wandtafel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80x44x104 cm. In goede staat.
Aparte spiraalvormige kunstglazen moderne bijzettafel. Afmeting: 57 x 57 cm ø. In goede staat.
Bruin lederen barok-stijl fauteuille met koperen nagels. 20e Eeuw. Afmeting: 112 x 77 x 84 cm. In goede staat.
Vroeg mahoniehouten empire bijzettafel, vroeg 19e eeuw. Afmeting: 46 x 34 x 44 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten kerfsnede wand-medicijnkastje. Circa: 1900. Afmeting: 45 x 36 x 19 cm. In goede staat.
Antiek Engels eikenhouten schrijfbureau met twee lades en bronzen beslag (één lijstje weg). Afmeting: 100 x 74 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke eikenhouten Jugendstil garderobe met spiegel en opbergvak + paraplu-houders (paar haken missen). Circa 1915. Afmeting: 198 x 112 x 25 cm. In goede staat.
Oude spiegel. Gemaakt van hout met brons en zilverkleuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 70 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten lederen armleun fauteuil met koperen nagels. 20e Eeuw. Afmeting: 105 x 75 x 90 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten schommelstoel met ijzeren schommelveren en goede velours stoffering. Circa: 1920. Afmeting: 103 x 60 x 75 cm. In goede staat.
Engelse ovale toiletspiegel van mahoniehout, 19e eeuw. Afmeting: 70 x 52 x 20 cm. In goede staat.
Antieke grenenhouten dekenkist, compleet met slot en sleutel. Circa 1900. Afmeting: 47 x 80 x 48 cm. In goede staat.
Engels mahoniehouten kamerscherm, 19e eeuw. Scherm is voorzien van gobelin achter glas. Afmeting: 95 x 70 x 44 cm. In goede staat.
Leuke goud-kleurige stoel. Tweede helft 20e eeuw. In Louis Seize stijl, met leuke gele stoffering met goudrand. Afmeting: 100 x 62 x 53 cm. In goede staat.
Italiaanse houtgestoken Barok-stijl voltaire met gobelin (landschap) stoffering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 107 x 74 x 80 cm. In goede staat.
Vroeg Biedermeier kamerschermpje op drie-spantpoot en borduursel (fineerschade bij poot). 19e Eeuw. Afmeting: 138 cm. In redelijke staat.
19e Eeuw Franse bijzettafel met twee lades, brons beslag en marmeren blad. (fineerschade) Afmeting. 73x40 cm ø. In matige staat
Vroeg 19e eeuwse empire mahoniehouten speeltafel op vierspant poot (minimale fineerschades op blad) Afmeting 73x83x83 cm. In redelijk/ goede staat
Duitse 19e eeuwse mahoniehouten zwart gelakte ridder stoel, omstreeks 1870, Afmeting 102x80x69cm. In redelijke staat
Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis- Philippe armleunstoel,omstreeks 1870, Afmeting 100x60x50cm. In goede staat
Oude vergulde houten zonnespiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 52 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten speelplatenkastje met drie schuiflades (voor polyphone) op wieltjes. Circa: 1900. Afmeting: 66 x 45 x 37 cm. In goede staat.
Smalle antieke halspiegel met ornamentenlijst. Circa 1870. Afmeting: 137 x 30 cm. In goede staat.
Grote oude Hollandse wortelnoten Barok-stijl hang-vitrinekast. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 87 x 23 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten mini-set met florale decors. Circa 1940. Afmeting: 36-58 cm. In goede staat.
Oude Thonet-stijl beukenhouten kapstok, twee delig. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 192 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten plantentafel met onyxblad en bronzenbeslag. (blad gescheurd) Ca. 1890, In redelijke staat. 99cm hoog x30x30
Antieke Duitse grunderzeit twee-deurskast van berkenhout. Ca. 1880. Sterke wormbeval en beschadigd. Afmeting. 191x120x55 cm. In matige staat
Antieke Hollandse wortelnoten barok-stijl wandvitrine, ca. 1900. Afmeting. 83x80x19 cm. In goede staat.
Set van twee,19e eeuwse stoelen met originele beschildering en vlechtwerk in rugleuning en zitting, Afmeting 103x46x56cm. In goede staat
Antieke Jugendstil mahoniehouten bijzettafel omstreeks 1900,Afmeting 77x91x62cm. Lichte krasvorming verder in goede staat
Louis Seize stijl stoel, omstreeks 1960 Italie met originele beschildering, bekleding beschadigd. Afmeting 85x66x65cm. In redelijke staat
Antieke vergulde spiegel in rococo stijl. Ca. 1900. Afmeting. 75x50 cm. In goede staat