Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Modern figuur, 'Meisje in regenkleding'
Startprijs 100 EUR

Groot modern keramiek gebakken figuur met glazuur. Gemerkt M.K.B. 'Meisje in regenkleding'. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

5x Bronzen figuren (Afrikaans)
Startprijs 100 EUR

Vijf antieke Afrikaanse bronzen figuren met restbeschildering. 19e Eeuw. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.

Bronzen koppen (2x)
Startprijs 100 EUR

Twee antieke bronzen koppen met wandbevestiging.7x5.5x4cm In goede staat.

Metalen beeld, Frankrijk.
Startprijs 110 EUR

Groot Frans beeld van compositie metaal op basement 'Dansende vrouw'. 19e Eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.

Bronzen paard
Startprijs 110 EUR

Bronzen paard op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Bronzen Diana
Startprijs 110 EUR

Bronzen" Diana" op zwart marmeren basement. 21 Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

J.Paul Schmidt
Startprijs 120 EUR

Antieke Duitse bronzen figuur. Boeren jongen op marmeren basement. Julius Paul Schmidt Felly, 1835-1920. (chips basement). Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Beeldje Jongeman, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 120 EUR

Antieke bronzen figuur, boeren jongen met handen in zijn zak. Door Julius Paul Schmidt-Felling, 1835-1920. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

2x figuren op marmeren sokkel.
Startprijs 120 EUR

Twee antieke compositie metalen figuren op marmeren sokkel in 18e eeuwse klederdracht Chips. Afmeting: 24 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

2x Brons, 'vrouwen'
Startprijs 120 EUR

Twee antieke gepolijste bronsjes, Circa: 1900. 'Boeren vrouwen met fruitmanden'. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, olifant met figuren
Startprijs 125 EUR

Oosterse bronzen figuur. Indische olifant met koninklijke figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Bronzen beeld 'Vaandeldrager'.
Startprijs 125 EUR

Gesigneerde bronzen vaandeldrager, 'M.J.B. Helvoirt 1989'. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Bronzen beeldje, Baby.
Startprijs 130 EUR

Antieke bronzen baby op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 8 x 14 x 7,5 cm. In goede staat.

2x Brons, Chinees.
Startprijs 150 EUR

Twee Chinese brons gegoten figuren. 21e Eeuw. 'Oude vrouw met schoen'. 'Man op bank met strijkinstrument'. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.

Houten Mariabeeld
Startprijs 150 EUR

Mooi gedetailleerd houtgestoken Maria beeld in Barok-stijl. Zuid-Duitsland, circa 1920. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Bronzen buste
Startprijs 150 EUR

Antieke bronzen buste van een dame op marmeren basement. Ca. 1900. Gesigneerd Larche , waarschijnlijk Raoul Francois Larche, 1860-1912 Afmeting. 30 cm. In goede staat.

Bronzen buste
Startprijs 150 EUR

Antieke Franse Art Nouveau buste op wit marmeren piedestal, door Cowes. Ca. 1910. Afmeting. 25 cm. In goede staat.

2x Brons, Danseressen.
Startprijs 160 EUR

Twee brons gegoten dikke danseressen. 21e Eeuw. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

2x Chinees bronzen beeldje
Startprijs 160 EUR

Twee maal bronzen figuren (Chinezen) met vaandels. 19e Eeuw. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

Beeld, Monnik op paard.
Startprijs 175 EUR

Chinees ijzeren figuur. Twee-delig. Paard met hoogwaardigheidsbekleder. Restvergulding. 20e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Houten beeld, verguld.
Startprijs 175 EUR

Antiek Chinees houtgestoken Quan Yin op lotusbloem en vergulding. Circa. 1900. Afmeting: 37 cm. in goede staat.

Bronzen beeld, Bachhus
Startprijs 175 EUR

Brons gegoten Bachhus , 20e eeuw met mooie patina, Afmeting 25cm. In goede staat

Bronzen beeld, antiek.
Startprijs 175 EUR

Antiek Frans bronzen beeld door Moulin. Hippolyte Alexandre Moulin, 1832-1884. 'Naakte dame bij piedestal met buste'. Afmeting. 24 cm. In goede staat.

Boedha op stier, Chinees.
Startprijs 190 EUR

Oude/antieke ? Oosterse boedha op stier met rest-vergulding (één stukje los erbij). Afmeting: 34 cm. In goede staat.