Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken haardscherm met snijwerk
Startprijs 350 EUR

Groot 19e eeuws eikenhouten gestoken haardscherm in barokstijl met gobelin. Afmeting. 130x90x15. In goede staat.

Tilt top tafel
Startprijs 40 EUR

Tilt top tafel, 19e eeuw. Met chinoiserie beschildering, kraanvogels in landschap. Gecontourneerd blad (lichte randschade). Afmeting: 73 x 54 x 54 cm. In goede staat.

Toiletspiegel, mahonie.
Startprijs 50 EUR

Engelse antieke mahoniehouten toiletspiegel. Met lades en klepdeksel (verlijming los). Afmeting: 80 x 56 x 27 cm. In redelijk/goede staat.

Mahonie voltaire
Startprijs 100 EUR

Mooie mahonie gestoken voltaire met goede velours stoffering. 19e Eeuw. Afmeting: 116 x 80 x 80 cm. In goede staat.

Stoel (web.)
Resultaat: 35 EUR

Antieke Engelse eikenhouten stoel met webbing in rugleuning, zitting en armleuningen. Circa 1890. Afmeting: 115 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Hangkastje, wortelnoten.
Resultaat: 30 EUR

Hollands wortelnoten hangvitrine-kastje in barokstijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 68 x 21 cm. In goede staat.

Bijzettafel, wortelnoten.
Startprijs 35 EUR

Oude Engelse wortelnoten bijzet-tafel met gecontourneerd blad Gesigneerd 'Made by Reprodux Bevan Funnel Ltd. Newhaven England'. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 40 cm ø. In goede staat.

Kamerscherm
Resultaat: 50 EUR

Engels mahoniehouten kamerscherm, 19e eeuw. Scherm is voorzien van gobelin achter glas. Afmeting: 95 x 70 x 44 cm. In goede staat.

Engelse dekenkist, eiken.
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Engelse eikenhouten dekenkist met panelen en twee lades. Circa 1780. Afmeting: 77 x 50 x 123 cm. In goede staat.

Theetafel, bamboe
Startprijs 50 EUR

Antieke bamboe imitatie theetafel naar metaal of messing. Circa 1910. Afmeting: 79 x 65 x 40 cm. In goede staat.

Oude spiegel
Resultaat: 60 EUR

Oude spiegel. Gemaakt van hout met brons en zilverkleuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 70 cm. In goede staat.

Meidenkast
Resultaat: 100 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten uitneembare meidenkast. In originele staat (minimale beschadiging) Afmeting. 180x125x150. In redelijk/goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen vazen met florale decors, vleermuizen, tekens. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Japans porseleinen servies.
Startprijs 50 EUR

Antiek Japans porseleinen servies, divers. Circa 1920. Bestaande uit drie theekannen , vier melkkannen, twee suikerpotten, vier grote borden, vier kleinere borden, twee dekseldozen + kom. (minimale ch...

Serviesgoed div. (Blue Danube)
Resultaat: 80 EUR

Divers Blue Danube porseleinen servies. Bestaande onder andere uit: Theekan, melkkan, suikerpot, 5 dekselpotten, eierdoppen, asbak, grote melkkan, zout/peper stel, 3 schalen, grote beker, kop en schot...

Imari vaas
Resultaat: 45 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen vaas met floraal-, vogels-,, vlinders-, en vissen decors. Afmeting. 31 cm. In goede staat.