Twee thorapointers, BWG, een houten thorapointer versierd met zilver en turkoois, 44cm, en een BWG thorapointer versierd met turkoois en onyx. 25 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuws Delfts aardewerk. Eén maal polychrome apothekerpot Aureum, goed. Eén maal bord Chinees decor + visser, goed. Eén maal groot bord met chinoiserie decor floraal, barst. Afmeting: 23 ...
Vier-delig Delfts kaststel met florale decors. Gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16,5 - 23 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok. 'Bismarck uhr'. Klok heeft porseleinen zuilen en halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Westminster bim-bam regulateur met kwartier-slag, slagwerk op acht gongstaven. Mahoniehout gebeitst. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Grote Duitse Dresden porseleinen figurengroep. Man en vrouw met dobbelstenenspel. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 27 x 10 cm. In goede staat.
Zilveren tafelkandelaar, 925/000, op een vierkant gecontourneerde voet en gecontourneerde kolom. MT.: Hawksworth, Eyre & Co ltd, Sheffield, jl.: b: 1894. Grootte 12x12x20cm. In goede staat
19e Eeuws Imari porseleinen schaal met vergulde messing monturen. Afmeting: 12,5 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Collier en hanger, 416/000, met smaragd en diamant. Fijn wit gedraaid collier met een getorste hanger bezet met kleine diamanten, totaal ca 0,05, en smaragden, totaal ca. 0,42 crt. Lengte hanger 30 mm...
Antiek Chinees porseleinen draken-kom met bodemmerk en tekst. In rose, groen geel. Kom heeft zes merktekens. Afmeting: 7 x 16,5 cm ø. In goede staat.
Acht maal Duits antiek keramiek. Mogelijk ook Marburger Keramik. Sommige gesigneerd. 19e - 20e Eeuw. Dekselpot, hengsel beschadigd. Verder chips mogelijk. Afmeting: 16 - 34 cm. In redelijk/goede staat...
Haarlem Droste cacao servies. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cacao-kan, vijf schotels + zes kopjes. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.
Grote antieke Makkumse keramieken tabakspot. Polychrome Tonca, Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 35 x 22 cm ø. In goede staat.
Antieke eikenhouten bimbam regulateur met geslepen glas in koper. Circa 1920. Afmeting: 79 x 33 x 17 cm. In goede staat.
Witgouden oorhangers, 585/000, een bolknop met peervormige hangers bezet met diamanten. lengte 22 mm, ca 2,9 gram. Nieuw
Massieve zilveren sauslepel. 835/000, MT.: J.A.A.Gerritsen, Amsterdam jl.: y:1908. 17 cm ca 74 gram. In zeer goede staat
Vier antieke Duitse WO II dolken. Eén maal Blut und Ehre (Swistaka), goed. Eén maal Rehwappen Solingen, goed. Eén maal Monarch Solingen, zonder heft beslag. Eén maal E.P.+ S Solingen, heft beschadigd....
Twee kopieën van Duitse WO II officiers dolken. 21e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Japans Katana zwaard. Met Swistaia en koord. Helft 21e eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops penvuur pistool met achtkantige loop. Circa 1800. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
19 Eeuws dubbelloops percussie voorlader pistool met achtkantige loop. Mechanisme defect, schroefje mist. Afmeting: 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame F.105 metalen bureaumodel U.S. Air Force Thunderthief. M.M. Verkuyl's Etal Aircraft Mode, Badhoevedorp Holland. Afmeting: 24 x 45 x 23 cm. In goede staat.
Lot diverse jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
18e -19e Eeuws (onderarm)pistool. Voorlader. Zwartkruit met gravering op zijstuk en loop. Stukje hout 1 cm weg. Afmeting: 27,5 cm. In redelijk/goede staat.