Zilveren melkkan, 830/000, versierd met twee randen met ovale parels. 13x10x10cm. ca 121 gram. In goede staat
19e Eeuwse Franse comtoise met bloemslinger en paardenbustes. Achtdaags-uurwerk, slagwerk op gongspiraal en datum aanduiding. Afmeting: 41 x 32 x 17 cm. In goede staat.
Monogram A.R. Landschap met boerenhuis en figuren. Circa 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Titel: Najaarsdag 1914. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 48 cm. In goede staat.
Zeven oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. 20e Eeuw. Zes maal musici, trompet + strijkstok beschadigd. Eén maal ganzenhoedster. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Royal Copenhagen porseleinen beren met monogram K.K. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Delfts blauwe Fayence borden met florale decors en gele omranding. Twee borden beschadigd. Twee goed. Afmeting: ø 5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek vliegershorloge, WOI, Natalis, met stalenkast. Wijzerplaat iets beschadigd, werkend. ø 41 mm.
Geelgouden dameshorloge, 585/000, met gouden kast, ø23 mm, en band, verlopend. Merk Pontiac, Mechanisch lengte 15,5-16,5cm. Totaal gewicht ca 22,5 gram. In goede staat
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een boot met een visser en een slee met paard. 5-9cm. totaal ca 33 gram. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Messing lantaarn-model tafelklok. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, echappement uurwerk. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse school. Landschap bij avond met figuren bij rivierbrug. Olieverf op paneel. Afmeting: 16,5 x 22,5 cm. In redelijke staat.
Decoratieve plated houten icoon. Handgeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 x 15 x 2,5 cm. In goede staat.
Vergulde Zweedse houtgestoken cartelklok uit Stockholm. 20e Eeuw. Afmeting:; 48 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen miniatuur pendule op marmeren basement. Franse boer draagt kind. Zakhorloge uurwerk met seconden aanduiding. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Gesigneerd Franz Heckendorf. 1888 - 1962. Riviergezicht Istanboel ? Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 39 cm. In goede staat.
Grote aparte oude/antieke Chinees porseleinen schaal met roodbruin houtnerf glazuur en centraal onderwater vissen + garnalen decor. Afmeting: 6 x 33 cm ø. Mooie kwaliteit. In goede staat.
17e Eeuwse grote Chinese Wanli porseleinen sierschotel met ganzen en coulissen decor. Gelijmd. Afmeting: ø 32,8 cm. In redelijke staat.
Twee jade snijwerken, een aap, 5,5x5cm, en een paard, 7x4,5cm. In goede staat
Bongers. Hollandse school. Circa 1890. Landschap met rivier en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 33 cm. In goede staat.
Twee grote terracotta Jugendstil siervazen met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Belgische school. Landschap bij avondlicht. Circa: 1920. Olieverf op paneel. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
Witgouden oorhangers, 585/000, met parel en diamant. Lange oorhangers met een cultivé parel, ø 6,5 mm, en 2 briljant geslepen diamanten per oorhanger, totaal ca 0,12 ct. lengte 4 cm. ca 5,3 gram. In g...