Franz Nechutny. 19e - 20e Eeuw. Opa en oma met kleinkind. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 63 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek vliegershorloge, WOI, Natalis, met stalenkast. Wijzerplaat iets beschadigd, werkend. ø 41 mm.
19e Eeuwse antieke eikenhouten Friese staartklok met mooie beschilderde wijzerplaat. Medaillon voor slingerlens is weg . Afmeting: 140 x 40 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Eigenbouw wandklok met putti. Gemaakt van oude antieke onderdelen. Klok heeft achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: H. 48 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met bloemslinger en paardenbustes. Achtdaags-uurwerk, slagwerk op gongspiraal en datum aanduiding. Afmeting: 41 x 32 x 17 cm. In goede staat.
Geelgouden dameshorloge, 585/000, met gouden kast, ø23 mm, en band, verlopend. Merk Pontiac, Mechanisch lengte 15,5-16,5cm. Totaal gewicht ca 22,5 gram. In goede staat
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een boot met een visser en een slee met paard. 5-9cm. totaal ca 33 gram. In goede staat.
Grote antieke Duitse notenhouten symphonium speeldoos met dubbele kam. Circa: 1890. Met circa tien extra speelplaten. Afmeting: 22 x 46 x 45 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese bronzen lampenvoeten met salamander etc. Later geëlektrificeerd. Circa: 1880. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Henriëtte Ronner. Niet origineel. Circa 1880. Yorkshire terriër met halsband. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.
Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Coulissen landschap 1997, Nr. 628 Groene weide. Met originele lijst. Acryl op linnen. Afmeting: 118 x 118 cm. In goede staat.
Herman Brood. Nr. 177/250. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Tuinbroek cabriolet. Lithografie op papier. Afmeting: 47 x 61 cm. in goede staat.
Drie maal oud China. 20e Eeuw. Eén doosje met drie natuurstenen gesigneerde lakstempels. Eén maal houtgestoken figuur op lotusbloem. Eén maal Chinees vaasje, composiet. Afmeting: 7,5 - 22 cm. In goed...
Twee jade snijwerken, een aap, 5,5x5cm, en een paard, 7x4,5cm. In goede staat
Twee Hollandse Leerdam glazen violenvaasjes. Kleinste + middelmaat. Circa 1923. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Zes oude glazen vazen. 20e Eeuw. Onder andere: Copier Leerdam, Duitse en Franse makelij. Twee vazen hebben chips. Afmeting: 18 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Duitse WO II dolken. Eén maal Blut und Ehre (Swistaka), goed. Eén maal Rehwappen Solingen, goed. Eén maal Monarch Solingen, zonder heft beslag. Eén maal E.P.+ S Solingen, heft beschadigd....
Twee kopieën van Duitse WO II officiers dolken. 21e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Japans Katana zwaard. Met Swistaia en koord. Helft 21e eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops penvuur pistool met achtkantige loop. Circa 1800. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
19 Eeuws dubbelloops percussie voorlader pistool met achtkantige loop. Mechanisme defect, schroefje mist. Afmeting: 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame F.105 metalen bureaumodel U.S. Air Force Thunderthief. M.M. Verkuyl's Etal Aircraft Mode, Badhoevedorp Holland. Afmeting: 24 x 45 x 23 cm. In goede staat.
Lot diverse jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
18e -19e Eeuws (onderarm)pistool. Voorlader. Zwartkruit met gravering op zijstuk en loop. Stukje hout 1 cm weg. Afmeting: 27,5 cm. In redelijk/goede staat.