Grote handbeschilderde Duitse porseleinen sierschotel. Monogram 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Handbeschilderd decor door S.S. Afmeting: 39.5 x32.5x 2 cm.. In goede staat.
Vier oude wandelstokken. Onder andere met messing grepen. 21e Eeuw. Afmeting: 86 - 92 cm. In goede staat.
Twee oude Tibetaanse plated koperen reis-tempeltjes in handgestikte tassen. 20e Eeuw. Afmeting: 9 -14 cm. In goede staat.
Duitse WMF Ikora cloisonne schaal en één antieke geëmailleerde schaal met florale decors (iets randschade). Afmeting: 27 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van zes stuks oud Indonesisch snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.