Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren ovale schaal
Startprijs 220 EUR

Zilveren schaal, 830/000. Ovaal gecontourneerde zilveren schaal met opstaande rand. ca 366 gram 32x22x6cm. MT.: Wilkens & Söhne, Bremen. In goede staat

Flessenbak met zilveren rand
Resultaat: 50 EUR

Flessenbak met zilveren rand, 833/000. Flessenbak met opengewerkte rand met cirkels en een opgesoldeerde parelrand en houten bodem. Schoonhoven jl:o:1848. ø11x3cm. In goede staat

Bijbel met zilver 1863
Resultaat: 1.000 EUR

Grote bijbel, 1884, met dubbele zilveren sloten, zilveren hoekstukken en zilveren draaghaken en ketting, 833/000. Bijbel met zwart leren bewerkte omslag met goud op snede met bewerking voorzien van op...

3-Delig zilveren servies
Startprijs 700 EUR

Zilveren koffieservies, 835/000, 3-delig, koffiekan, melkkan en suikerbak met geschulpte vorm en een gekruld oor. MT.: Wilhelm Binder Schwabisch Gmund.26x16x23cm, 14x9x10cm en 17x12x13cm. Totaal ca 10...

Lepeldoos met zilveren vorkjes
Resultaat: 140 EUR

Antieke wortelnoten lepeldoos met velouren interieur met 12 zilveren taartvorkjes met apostelen en een klontjestang met hanepoten. MT.: Fa. Jac. Gelderblom & zoon, Schoonhoven, totaal ca 184 gram. In...

Zilveren tas met rokhaak
Startprijs 200 EUR

Tas met zilveren beugel en rokhaak, 833/000. Gecontourneerde beugel met figuren, bloemen en voorzien van pseudokeuren. MT.: W.Edeling, Schoonhoven jl.: T:1903. Met bijbehorende rokhaak. Totale lengte...

Gouden naaldenkoker en vingerhoed
Resultaat: 325 EUR

Geelgouden naaldenkoker en vingerhoed, 585/000,. Gecontourneerde naaldenkoker fraai bewerkt met graveerwerk en een vingerhoed met stergravure. Totaal ca 7,7 gram. In goede staat

Ring met parel
Startprijs 60 EUR

Ring, 416/000, met cultive parel en diamant. Ring met een soort krul met een cultivé parel, ø5mm, met een klein diamantje. ø52 Nieuw

Ring met parel
Startprijs 60 EUR

Ring 416/000, met twee pareltjes. Fijne slagring met 2 cultive pareltjes, ø 4,5 mm. ø 51 Nieuw

Zilveren kandelaar
Resultaat: 70 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000, 2 armen op ronde voet. Duits 12x20x13cm. In goede staat.

Zilveren dienblad
Startprijs 750 EUR

Zilveren dienblad, 925/000, op poten. Rechthoekig gecontourneerd dienblad, ingesnoerd, met omgeslagen rand geplaatst op 4 uitgewerkte krulpoten. MT.: Jacob Daniel Arnoldi, Amsterdam jl.: h: 1867. Gest...

Stel zilveren kandelaars
Startprijs 200 EUR

Twee zilveren kandelaars, stel, 925/000, rond model met gegraveerde rand. ø11x11cm. In zeer goede staat

Antiek zilveren knottenkistje
Resultaat: 200 EUR

Antiek zilveren knottenkistje, 835/000, met bol deksel, gegoten handgrepen met gezichten en diverse gedreven afbeeldingen. Deukje in deksel. jl.;q: 1900. Gewicht: ca. 73 gr. Afmeting: 8,5 x 4,5 x 3,5 ...

Zilveren ronde koekdoos met voorstelling
Startprijs 525 EUR

Ronde zilveren dekseldoos, 835/000, met een scharnierend deksel voorzien met een voorstelling van een paar op een bankje De rand van de doos is versierd met cartouches met engelen. Met vergulde binne...

2 Zilveren tafelkandelaren
Resultaat: 80 EUR

Twee zilveren tafelkandelaren, 835/000, laag rechthoekig gecontourneerd model. MT: Jakob Grimminger, Schwabisch Gmund. 8x8x5cm.

2 Zilveren kemphanen
Resultaat: 500 EUR

Twee zilveren kemphanen, 925/000, Spaans. 20x14cm en 16x16cm. Beide hanen missen een stukje van een poot, verder in goede staat. ca 316 gram.

Zilveren theeservies met houten greep
Resultaat: 500 EUR

Zilveren 3-delig theeservies, 835/000, model kardinaal met zwart houten grepen. Bestaand uit: theekan, melkkan en suikerpot.MT.: Zilverfabriek Voorschoten, jl.:w/x: 1931/1932. grootte 24x13x18cm, 12...

Zilveren lepelvaas
Resultaat: 180 EUR

Zilveren lepel -vaas, 800/000, met hengsel en haakjes voor lepels. Vaas geplaatst op 4 bewerkte poten met ronde voet en voorzien van bloemendecor en cannelures. Met een hengsel gemaakt uit florale mot...

Zilveren vogel
Resultaat: 250 EUR

Zilveren vogel, 835/000, met scharnierende kop. MT.: zaanlandse zilversmederij, Zaandam. 17x4,5cm. ca 100 gram. In goede staat.

Bruidsset met zilver
Resultaat: 350 EUR

Houten cassette met een bruidsset met 2 glazen met zilveren voet, samen een boom voorstellend., Eén voet voorzien van Adam en één voet voorzien van Eva. Beiden voorzien van goldplated delen. 925/000 g...

BVLGARI parelcollier
Resultaat: 200 EUR

Lang parelcollier van zoutwater cultivé parels, ø 3,5 mm en 7 mm, voorzien van geelgouden sluiting en tussenstukjes, 750/000. Lengte 70 cm. Sluiting gemerkt BVLGARI. Recentelijk geregen.

Zilveren inktpot
Resultaat: 280 EUR

Prachtige zilveren inktpot, 84 zolotniks, 875/000, ovaal model met 2 jagers en 2 opgelegde herten. geplaatst op 4 pootjes met bollen. het scharnierende deksel is voorzien van een gewei. Assayer O.C. M...

Zilveren vaas en fotolijst
Startprijs 50 EUR

Zilveren vaasje en fotolijst, 835,000, een ovaal fotolijstje met bewerkte rand, 6,5x4,5cm en een vaasje in de vorm van een schenkkannetje op vierkante voet met een gekretst decor. 5x5x15cm. In goede s...

10x Diverse fotolijstjes
Resultaat: 50 EUR

Lot plated fotolijstjes, ø 4cm, 5x4cm, 6x6cm, 6,5x9,5cm, 9x13cm, 10x15cm en 13x18 cm. In redelijk goede staat