Bronskleurige compositie metalen tafellamp, twee-lichts, met glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting H.. 78 cm. In goede staat.
Antieke halspiegel met facet geslepen spiegel, circa 1910. Afmeting: 95 x 50 cm. In goede staat.
Antiek Duits zuurstof apparaat, circa 1900. 'Berlin N.W.6. Sauerstoff Gerät'. Afmeting: 30 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Antieke geeboniseerde houten piedestal met vergulde messing versieringen, ca. 1880. Afmeting. 110x27x27. In goede staat.
Drie delen oud cloissoné. 20e Eeuw. Eén maal grote dekseldoos. Twee maal grote vaas. Afmeting: ø 20 - 32 cm. In goede staat.
Grote antieke mahoniehouten barometer met thermometer met Hollandse opschrift. Ca. 1900. Afmeting. L.71 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur in dolkvorm (lucifer), 20e eeuw. Ongesigneerd 33x7x3cm in goede staat.
Twee maal Jugendstil glazen vazen. Eén maal iriserend glas in Loetz stijl, ca. 1910. Eén maal later met zilver overlay. Afmeting: 11 x 14 cm ø. en 6,5 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Krisrallen karaf met 6 glazen versierd met amandelslijpsel. De karaf is voorzien van een zilveren kraag met parelranden en een stop met zilveren knop. Karaf is samengesteld. Afmeting . ø14x39cm en ø7x...
Elf maal oud/antiek kristal. Onder andere; Kandelaren, vazen, dekselpotten, bokalen, mosterdpotjes (minimale chips mogelijk). Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Grote oude kunstglazen vaas. Groen-geel etc.. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Groot lot antiek ruit-waaier kristal. Onder andere: Beschuitbus, marmelade potten, glazen, karaf, flacons, schaal, schalen. Minimale chips mogelijk. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen sierschotel in Queng Lung-stijl met landschap en pagode decor. 20e Eeuw.Afmeting ø35cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil glazen vaas, Belgie waarschijnlijk J. Cailmont ca. 1930. Afmeting. 33x21 cm ø. In goede staat.
Twee goudsteen keramieken kommen met florale decors. 19e Eeuw. (grote kom chip) Afmeting. ø 12-17 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Noir dekselpotten met diverse decors (fruit; floraal). 20e Eeuw. Afmeting: 31 - 34 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met Chinese figuren in hemel, fruit- en florale decors etc. emaille beschildering. 19e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen warmhoudbord, met landschap decor. 'Queng Lung'. 18e Eeuw. Afmeting: 4 x 25 cm ø. In goede staat.
Vier maal oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met diverse decors. Afmeting: circa 15 x 13 cm ø. In goede staat.
Vier maal Chinees porselein. 18e Eeuw. Twee grote Familie Rose sierkommen met florale decors (haarscheur). Eén maal Imari porseleinen kom (minimale chip), 18e eeuw. Eén maal kleine Familie Rose kom (h...
Twee antieke porseleinen whisky flessen met floraal- en koets decor. Ca. 1930. 'Porcelaine veritable Belgium'.Afmeting 22x15x5.5cm. In goede staat.
Drie delen antiek Meissen porselein (Knauff), met florale decor en goudrand. Circa 1900. Twee maal bord, één maal schaal. Afmeting: 22 - 36 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen theebus met rode ranken en figuren decors. 20e eeuw. Afmeting. 16x12x7 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met gecontourneerde omranding en florale decor (peterselie decor). Circa: 1800. Gemerkt met 'F'. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In goede staat.