Zilveren Tcharka uit Rusland, gehalte 88 solothnik (=916/000) transparant geëmailleerd en vergulde binnenzijde. 4xø4cm. Cond.: U
Gouden broche, staaf model, met in het midden een ovaal cabouchon geslepen saffier en aan weerskanten een diamant met oudslijpsel
Slavenband GG 585/000, met scharnier, Finse stijl, met breedgedeelte, bewerkt aan de bovenzijde. In het midden zit een briljant geslepen diamant van 0.05 crt. SI/W. ø 49x55mm, ca. 23 gr.
Ring GG 750/000 bezet met een grote rutielkwarts, 12x17mm, met bijzondere insluitsels. De steen is bolgeslepen. ø 55, ca.13.6 gr.
Ring WG, 750/000, met een markies geslepen Citrien, 27x10 mm., 9,68 crt met een zeer goede kleur, en Briljanten, totaal 0.05 crt. SI/W, ø 55, 4,5 gr.
Ring GG 750/000 met bolgeslepen labradoriet met mooie kleuren, ø 54 ca 11 gr.
Ring GG 750/000 met 5 wat kleinere briljanten in de ring gezet. Naast de kleinere stenen, zitten 3 grotere briljanten gezet in 4-pootchatons totaal 0.28 crt. ø 52, ca. 2,3 gr.
7-Delige ajourgezaagde zilveren 925/000 eierhouderset op 3 gegoten klauwpootjes. Z 1 gekeurd. Houder ø18 cm., eierdopje H.7 cm., ca.792 gr., cond.:U
Mooie antieke Hollands zilveren vistroffel. Grootkeur 835/000. Jaarletter X 1882. MT: J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten. Lengte 34 cm. Ca 156 gr. Cond :U.
Paar oorclips GG 14krt.,ieder bezet met 4 streepagaten , cabuchon geslepen. .