Prachtig 18e eeuws mahoniehouten Hollands Louis Quinze kabinet staand op klauwpoten met origineel bronzen beslag (geen scheuren in de zijkanten). 2 Krimpnaden in de deurpanelen. Het kabinet is in zeer...
Bronzen figuur, voorstellend een pikkende roofvogel gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd W. Krieger 23x11x11,5cm. Cond.: U
Grote Chinees porseleinen dekselvaas 19e-20e eeuw, rijk gedecoreerd met landschap en figuren. Voornamelijk groen/blauw 40xø24,5cm. Cond.: G
Bronzen figuur, voorstellend een pikkende roofvogel gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd W. Krieger 23x11x11,5cm. Cond.: U
Johannes Bosboom (Den Haag 1817 - 1891), gemengde techniek op papier, kerkinterieur met figuren 31x41cm. Cond.: G
Prachtige koloniale Djati met mahoniehouten eetkamer ca. 1930 bestaande uit; een dressoir, 1 eettafel, 8 stoelen ( waarvan 2 armleunstoelen) en een bijzettafel. In barok stijl met leeuwenpoten, snijwe...
Hollands eiken 18e eeuws Louis Quinze kabinet (klein model). Origineel binnenwerk en prachtige patina. Beslag is vervangen maar wel oud 223x165x59cm. Cond.: G
Henk Schuring 1965 (1928 - 1984 Enschede), olieverf op linnen, abstracte compositie 100x130cm. Cond.: G
Jan te Wierik, acryl op papier, fantasiefiguur 22,5x14,5cm. Cond.: U
Jan te Wierik, acryl op papier, fantasiefiguur 14,5x22,5cm. Cond.: U
Zeldzame grote Franse torenklok ca. 1880 van vuurverguld brons en notenhout. Zijpanelen van brons en beschilderd glas met Frans wapenschild. 8-Daags uurwerk (Parijs) 60x24x24cm. Cond.: G
Bijzondere 18e eeuwse Hollandse orgelgebogen schrijfsecretaire, notenfineer met bandintarsia op eiken. Schuine klep met daarachter 10 lades, 1 deurtje en een kelder (traps toelopend). Beslag van later...
Heinrich Wilhelm Schnaars? (1820 - 1914, onduidelijk gesigneerd), olieverf op linnen, strandgezicht net bomschuiten en figuren 36x24cm. Cond.: G
6-Persoons Zilveren bestek Holland. Cassette bestaande uit; 6 tafellepels, 6 tafelvorken, 6 tafelmessen, 6 dessertlepels, 6 dessertvorken, 6 dessertmessen, aardappellepel, vlalepel, groentelepel, vlee...
Pallisander houtfineer Empire kast ca. 1890 met 4 halve zuilen en Corinthische capitellen. Bandintarsia in de gebogen deuren en Romeinse vazen met guirlandes ingelegd onderin de deuren. Geheel staand ...
Bijzondere Duitse gepolitoerde Grunderzeit zuilen vitrinekast ca. 1890 van notenhout met wortelnoten fineer. 2 Deuren en 1 lade, recentelijk vakkundig professioneel gepolitoerd, in uittmuntende staat ...
Bijzondere brede 3-deurs barok kast Louis Seize stijl met drie lades, schuine hoeken, brede koplijst en kolossale bolpoten ca. 1780. Nieuw hout bovenop de kop gemonteerd (uit zicht). In zeer goede sta...
Henk Schuring 1965 (1928 - 1984 Enschede), olieverf op linnen, abstracte compositie 150x118cm. Cond.: G
Perzische sabel met bewerkte stalen heft in goede originele staat 87cm. Cond.: G
Engelse eikenhouten schrijfsecretaire ca. 1800 (Georgian), met schuine klep en daarachter 7 lades, 1 deurtje en 6 opbergvakken. het meubel is in uitstekende staat met mooie patina . D.54, H.99, Br.110...
2-Delige Engelse boekenkast "Werdicke systeem", gemaakt van iepenhout, mahoniekleurig. 222x40x183cm.
Arie Johannes Zwart (1903 Rijswijk - 1981), olieverf op paneel, plasgezicht 34x23cm. Cond.: G
Grote messing kogel omloopklok met rondom geslepen glas staand op houten voet 20e eeuw, 39x26x26cm. Cond.: G
Hollandse kussenkast 18e eeuw met ranken en lade in zeer goede staat. Prachtig snijwerk in de koplijst met putto. Ranken met druivetrossen en pallisander kussenpanelen 183x182x64cm. Cond.: G