Pijpenschaaltje, Imari, met zilveren greep in de vorm van een Franse lelie en een paard. MT.: R.Kijlstra 1896-1943. ø14x7cm. In goede staat
Zilveren schaaltje, 835/000, rond model op drie bolpootjes met hamerslagdecor, ø10x4cm, en een klontjestang met palmetvormig decor. In goede staat
Zilveren asbak met munt, BWG, rond model met op de bodem een munt van El Salvador 900 c.a.m. 1908. Voorzien van gravure op de omgeslagen randen. ø 10 cm. totaal ca 52 gram. In goede staat
Drie delen zilver bestaande uit een vaasje op ronde voet, 12 cm, een eierdop met parelrand, 7cm en een servetband met filetranden. 3,5cm. Diverse gehaltes, MT.: o.a. Gerritsen en van Kempen, Zeist . I...
Kristallen lepelvaasje met zilveren rand, 835/000, voorzien van 7 zilveren theelepels, 835/000, met deels getorste steel en bekroond met een kroon. MT.: Niekerk Schoonhoven. ø7x8cm. 10 cm. In goede st...
Bijbel met zilveren slot. Het oude testament (1896), met lederen kaft voorzien van een zilveren slot met bloembewerking. 835/000. MT.:vermoedelijk Arend Kiers, Meppel jl.: K:1819. Kaft wat beschadigd....
Zilveren mosterdpot, 925/000, rond model met oorgreep en deksel met duimgreep, MT.: Levi & Salaman, Birmingham jl.:m:1911. 6x4x4cm ca 21 gram. In goede staat
Massieve zilveren sauslepel. 835/000, MT.: J.A.A.Gerritsen, Amsterdam jl.: y:1908. 17 cm ca 74 gram. In zeer goede staat
Lot zilveren bestekdelen, 835/000, met 4 theelepels, een roomlepel, een vork en een dessertlepel, met monogram. En één plated theelepel. totaal zilver ca 119 gram.
Vier delen zilver met een beker met parelrand voorzien van gravure, een ovale servetband met gravure, een vingerdoekband met monogram en een lepel met wajangfiguur. Diverse gehaltes. totaal ca 118 gra...
Broodmes met zilveren heft, 835/000, model Haags lofje. MT.: Hooijkaas Schoonhoven, jl.: O:1949. 31 cm. In redelijk goede staat
Lot met o.a. zilver met een zilveren beursje, pen, diverse zilveren colliers, broche en een plated taartschep.
Lot met 3 zilveren servetbanden, 835/000, twee opengewerkte brede banden met letter en een brede bolle band met parelranden voorzien van gravure. Totaal ca 140 gram.
Zilveren zoutvaatje met lepel, 925/000, zoutvaatje met dubbele grepen met vertikale knerren. MT.: Walken & Hall, Sheffield jl.:n:1905, Hierbij een zilveren zoutlepeltjes = met ronde bak en gegraveerd ...
Vier plated dieren. 20e Eeuw. Eén haas, een kip, een ezel en een konijn. Afmeting: 3,5 - 10 cm. In goede staat.
Een zilveren schaar, 835/000, met ridder en lans, naar 18e eeuws voorbeeld. MT.: Firma Dalhia Amsterdam. 1920-1958. 10 cm. In goede staat
Zilveren suikerschep, 835/000, kolenschep model met ronde steel met filetrand. MT.: Van Kempen, Voorschoten, 1858-1924. ca 11,5 gram. In goede staat
Plated strooier met schelpvormige gezaagde bak. De steel is gemaakt uit een klein bokkepootje. 18 cm. In goede staat
800/000 Zilveren vismes met fraaie florale gravering en steel met twee-zijdige opgelegde florale afbeeldingen met cartouche. MT: Bruckmann & Söhne - Heilbron. Circa 1910. 54 gr. 20 cm. In goede staat.
Drie vergulde bestekdelen, 925/000, met emaille. Een Deense kerstlepel met blauw emaille met gouden sterren. Jul 1964 MT.:A.Michelsen en 2 vleesvorkjes goldplated met blauw en rood emaille. MT.:David ...
Antieke bijbel met zilveren slot, 833/000. Bijbel met bruin lederen kaft en goud op snee, voorzien van een zilveren slot met palmetbladeren. MT.: Hermanus Jacobus van Halteren, Schoonhoven 1837-1863. ...
835/000 Zilveren opengewerkte Maggi fleshouder met romantische voorstellingen. Circa 1940. Mr. B.W. van Eldik - Zutphen. 4 x 4 x 6 cm. Ca. 39 gr. In goede staat.
Kristallen bonbonschaal met zilveren hengsel, 835/000. Rond schaaltje met opstaande rand versierd met waaierslijpsel voorzien van een zilveren hengsel met parelrand. MT.: Van Kempen en Zonen, Voorscho...
Kristallen schip met zilveren zeil, 835/000. Geslepen schip met ruitslijpsel met zilveren mast en zeil, opengewerkt, met voluten en schild. 10x7x12cm. In goede staat