Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Jan Evert Morel, Stilleven
Startprijs 8.500 EUR

Jan Evert Morel. 1769 - 1808. Stilleven met bloesem, fruit en granaatappelen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 42 cm. In goede staat.

Dirk Smorenberg, Waterlelies bij Loosdrechtse Plassen
Startprijs 7.000 EUR

Dirk Smorenberg. 1883 - 1960. Waterlelies bij Loosdrechtse Plassen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.

Willem Roelofs, Landschap
Startprijs 6.000 EUR

Willem Roelofs. 1822 - 1897. Landschap, romantische periode. Met paard en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 69 cm. In goede staat.

Jan Voerman jr., Stilleven
Startprijs 6.000 EUR

Jan Voerman jr. 1890 - 1976. Groot werk, stilleven met diverse bloemsoorten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 47 cm. In goede staat.

H.E. Reijntjens, Dorpsstraat met markt en figuren
Startprijs 6.000 EUR

Henricus Engelbertus Reijntjens. 1817 - 1900. Hoofdwerk. Dorpsstraat met markt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 60 cm. In goede staat.

D. Smorenberg, Winter
Startprijs 5.000 EUR

Dirk Smorenberg. 1883 - 1960. Boerderij in de winter met roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 67 cm. In goede staat.

Artz, Katwijks' interieur met moeder en kind
Startprijs 5.000 EUR

Constant David Ludovic Artz. 1870 - 1951. Katwijks' interieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 77 cm. In goede staat.

Govert van Emmerik, Schepen op ruwe zee
Startprijs 3.500 EUR

Govert van Emmerik. 1808 - 1882. Schepen op ruwe zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 45 cm. In goede staat.

Scherrewitz, Landschap met boer en paardenkar
Startprijs 3.000 EUR

Johan Frederick Cornelis Scherrewitz. 1868 - 1951. Landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 82 x B 125 cm. In goede staat.

Jan Voerman jr., Stilleven met rozen
Startprijs 3.000 EUR

Jan Voerman jr. 1890 - 1976. Stilleven met rozen. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

Monogram J.H.K., Zeegezicht met zeilboten
Startprijs 2.000 EUR

Monogram J.H.K. Hollandse School. 19e Eeuw. Mogelijk J.H. Koekkoek. 1778 - 1851. Zeegezicht met zeilboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Arie Joh. Lamme, Interieur met familie bij kinderbed
Startprijs 2.000 EUR

Arie Joh. Lamme. 1812 - 1900. Interieur met familie bij kinderbed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 65 x B 52c m. In goede staat.

E. Koster, Zeilboten op kalme zee
Startprijs 2.000 EUR

Everhardus Koster. 1817 - 1892. Zeilboten op kalme zee met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 37 cm. In goede staat.

Eef de Weerd, Abstract
Startprijs 1.900 EUR

Groot werk van Eef de Weerd. 1926 -1989 Hengelo. Kleurrijke abstracte figurale compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 195 x B 140 cm. In goede staat.

J.J. Fels, Panoramisch landschap met vee
Startprijs 1.500 EUR

Jan Jacob Fels. 1816 - 1883. Panoramisch Nederlands landschap met vee. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 44 x B 64 cm. In goede staat.

H.P. Koekoek, Zonnig bospad met paardenkar en figuren
Startprijs 1.500 EUR

Hendrik Pieter Koekkoek. Zonnig bospad met figuren en paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 49 cm. In goede staat.

J.B. Tom, Landschap met schapen en herder
Startprijs 1.500 EUR

J.B. Tom. 1813 - 1894. Landschap met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 56 cm. In goede staat.

A. Verhoesen, Landschap met pluimvee
Startprijs 1.500 EUR

Albertus Verhoesen, 1863. 1806 - 1881. Landschap met pluimvee, kalkoen, pauw en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 45 cm. In redelijke staat.

Cornelis Raaphorst, Drie spelende poezen
Startprijs 1.500 EUR

Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Boerderij met figuren, kippen etc...
Startprijs 1.450 EUR

Onduidelijk. 17e - 18e Eeuw. Boerderij met figuren, kippen, hond aan de ketting. Olieverf op linnen. Marouflé. Oudere restauratie. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

Monogram V.D.S.B., Hollandse School
Startprijs 1.250 EUR

Monogram V.D.S.B. Hollandse School. 19e Eeuw. Mogelijk jeugdwerk van de Sande Bakhuyzen. Landschap met figuren en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.

Karel van Rooijen,
Startprijs 1.200 EUR

(met certificaat)

Klaas Bernink, Molen van Veere
Startprijs 1.200 EUR

Klaas Bernink. 1978. 1913 - 1996. De molen van Veere. Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Haven Enschede
Startprijs 1.200 EUR

Klaas Bernink. 1992. 1913 - 1996 Glanerburg. Haven Enschede V. Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.