09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

J.G. Veldheer, ets
Startprijs 20 EUR

Jacob gerardus Veldheer (Haarlem 1866 - 1954 Blaricum), ets op papier (handgesigneerd), Hollands landschap met rivier 18x23cm. Cond.: G

Ongesigneerd, vrouwelijk naakt
Startprijs 20 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, pastel op papier, vrouwelijk naakt 50x70cm. Cond.: G

Startprijs 20 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, pastel op papier, vrouwelijk naakt 65x50cm. Cond.: G

Startprijs 20 EUR

ONgesigneerd 20e eeuw, pastel op papier, vrouwelijk naakt 64x50cm. Cond.: G

Ongesigneerd, liggend vrouwelijk naakt
Startprijs 20 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, aquarel op papier, liggend vrouwelijk naakt 70x50cm. Cond.: G

Ongesigneerd, omhelsing
Startprijs 20 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op papier, onhelsing 65x50cm. Cond.: G

Monogram, S.V. ca. 1930
Startprijs 20 EUR

Monogram S.V. ca. 1930, olieverf op paneel, antiek vakwerkhuis met figuren (gekerft in hout) 88x44cm. Cond.: G

Omgeving Toon Tilland
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd 30-er jaren, winters dorpsgezicht 50x23cm.

Veenendaal
Resultaat: 35 EUR

Winterlandschap
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd, eendenkooi
Startprijs 25 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, eendenkooi aan het water 50x70cm. Cond.: M

Schilderijtje
Resultaat: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, havengezicht met bloemenmarkt 18x13cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd schilderij
Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met visser aan het water 50x70cm. Cond.: G

Tekening van een hond
Startprijs 25 EUR

Schilderij, Kelderman
Startprijs 25 EUR

Jan Kelderman 20e eeuw, olieverf op linnen, bosgezicht met waterpartij 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, J. ten Cate
Resultaat: 25 EUR

J. ten Cate, olieverf op paneel, beekje in het bos 32x22cm. Cond.: U

Schilderij, J. ten Cate
Resultaat: 25 EUR

J. ten Cate, olieverf op paneel, bospad met figuren 32x22cm. Cond.: U

Chris Lebeau, jonge soldaat
Resultaat: 35 EUR

Joris Johannes Christiaan Lebeau, tekening op papier, jonge officier 1898 27x23cm. Cond.: G

Bloemstilleven
Resultaat: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1910, olieverf op linnen, gemberpot met bloemen 24x30cm. Cond.: G

P.J. van Os, gravure
Resultaat: 25 EUR

Pieter Gerardus van Os (Den Haag 1776 - 1839), gravure op papier, landschap met twee liggende rammen 18x11cm. Cond.: G

Frans Everbag, ets
Resultaat: 60 EUR

G. Diepeveen, de tijd
Startprijs 25 EUR

Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, de tijd (kubistisch) 24x30cm. Cond.: G

Schilderij op tegel
Resultaat: 25 EUR

J. Rummelspacher, berglandschap
Startprijs 25 EUR

J. Rummelspacher, olieverf op paneel, Tiroler Hütten 25x17cm. Cond.: G