Jacob gerardus Veldheer (Haarlem 1866 - 1954 Blaricum), ets op papier (handgesigneerd), Hollands landschap met rivier 18x23cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, pastel op papier, vrouwelijk naakt 50x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, pastel op papier, vrouwelijk naakt 65x50cm. Cond.: G
ONgesigneerd 20e eeuw, pastel op papier, vrouwelijk naakt 64x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, aquarel op papier, liggend vrouwelijk naakt 70x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op papier, onhelsing 65x50cm. Cond.: G
Monogram S.V. ca. 1930, olieverf op paneel, antiek vakwerkhuis met figuren (gekerft in hout) 88x44cm. Cond.: G
A. Veenendaal ca. 1930, olieverf op linnen, boerenhuis in de zon 40x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd winterlandschap ca. 1900, olieverf op paneel, figuren op een paard 58x40cm. Cond.: R
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, eendenkooi aan het water 50x70cm. Cond.: M
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, havengezicht met bloemenmarkt 18x13cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met visser aan het water 50x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, viltstift op papier, bullterriër 22x36cm. Cond.: U
Jan Kelderman 20e eeuw, olieverf op linnen, bosgezicht met waterpartij 30x40cm. Cond.: G
J. ten Cate, olieverf op paneel, beekje in het bos 32x22cm. Cond.: U
J. ten Cate, olieverf op paneel, bospad met figuren 32x22cm. Cond.: U
Joris Johannes Christiaan Lebeau, tekening op papier, jonge officier 1898 27x23cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1910, olieverf op linnen, gemberpot met bloemen 24x30cm. Cond.: G
Pieter Gerardus van Os (Den Haag 1776 - 1839), gravure op papier, landschap met twee liggende rammen 18x11cm. Cond.: G
Frans Everbag (1877 - 1947 Holland), ets met aquatint, bloemstilleven met Chinese vaas en boek 24x17cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, de tijd (kubistisch) 24x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op tegel, wintergezicht 17x11,5cm. Cond.: G
J. Rummelspacher, olieverf op paneel, Tiroler Hütten 25x17cm. Cond.: G