Lot diverse tegels. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot diverse oude/antieke polychrome wandtegels. Eerste helft 20e eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence schotel met chinoiserie decor, gecontourneerd, restauratie. Plus een 17e eeuwse tegel met afbeelding van pijprokende man, goed. Afmeting: 13,3 - 18,5 cm. In redelijk/goede s...
Vier delen Delfts fayence. Porceleyne Fles. Plooischotel + twee schalen + bord. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 13 - 28 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuws Duitse Westerwald steengoed kruik met floraal decor + monogram George Rex. Afmeting: 14,3 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans theeservies. Floraal/goud decor. Diverse beschadigingen. Afmeting: 8 - 23 cm. In matig/redelijk/goede staat.
Antiek bisuit porseleinen figuur. Circa 1900. Gemerkt B.P. 7770. Afmeting: 35 cm. Gesigneerd Th. Schaap. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse porseleinen tazza met vergulde bronzen voet en bovenrand. Frankrijk. Met familiewapen, amor en goud decor. Afmeting: 23 x 37 x 29 cm. In goede staat.
Antieke majolica historisme schenkkan met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Julius Dressler. Circa 1900. Een deel voet is gelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.
Twee grote 19e eeuwse porseleinen kratervazen met floraal/goud decor. Frankrijk. Circa 1840. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Drie delen Meissen porselein. Drie vazen. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Lot Meissen porselein. Divers. Aantal: 5 stuks. Bestaande uit: 2x Asbak, kleine vaas, knobbelvaas, beker. Afmeting: 6 - 21 cm. In goede staat.
Lot met 37 stuks Royal Copenhagen porseleinen kerstborden. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.
22 Delen Bing en Gröhndahl borden. Divers. Kerst + herdenkingsborden. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 18,5 - 23 cm. In goede staat.
Verzameling Royal Copenhagen porselein. Kerst + herdenkingsborden + bekende personen et cetera. 41-Delig. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6,5 - 20 cm. In goede staat.
19-Delig Duits Fürstenberg koffieservies met rozen/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 21cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.
25-Delig Fürstenberg theeservies met rozen/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 4 - 30 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse polychrome Urbino fayence amfora vaas. Handgeschilderd. Landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.
Twee Duitse Rosenthal porseleinen vazen. Circa 1970 - 1980. 1x Studio-Line (jugendstil-stijl). 1x Studio-Line (wit). Afmeting: H 22 - 25 cm. In goede staat.
Porseleinen Herend lampenvoet met oren. Floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Vier delen divers oud/antiek porselein. 1x Porseleinen Limoges mokka-kan, circa 1910. 1x Vaas, Porcelaine de couleuvre France (Limoges stijl). 1x Bisquit porseleinen schenkkan met reliëf, Dale Hall Po...
Lot Duits porselein. 19e Eeuw. 1x 3-Delige kop + schotel, handbeschilderd, gemerkt A.R. Augustus Rex + Dresden schotel, plus kop en schotel Volkstedt 1787 - 1799. Kopje beschadig + schotel chip, redel...
Twee Meissen porseleinen borden. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 17,5 - 20 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duitse Westerwald steengoed kruik met medaillon + initialen G.R. (familie wapen). Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antiek keramieken jugendstil vaas met messing floraal decor. Circa 1900. Mogelijk ontwerp van Peter Behrens. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Vier antiek porseleinen figuren. Duitsland. Circa 1920. Sitzendorf. Afmeting: 11 - 11,5 cm. In goede staat.
Antiek Villeroy & Boch Bonn kaststel met floraal/landschap decor. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Antieke bierpul. Duitsland. Circa 1900. Jugendstil. Ontwerp Peter Behrens. Afmeting: 1868 - 1940. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen dekseldoos. Frankrijk. Met landschap/floraal/figuren decor. Ongemerkt. 19e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 10 x 7 cm. In goede staat.
Vergulde messing dekseldoos met rondom decor van landarbeiders. Voorzien van bodemmerk F. Afmeting: 5 x 10,5 x 6 cm. In goede staat.
Lot porseleinen figuren. Aantal: 32 stuks. Ongemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Lot porseleinen figuren. Aantal: 32 stuks. Ongemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.
Twee antiek Weense keramieken figuren. Circa 1900 - 1920. Meisje met appelen (Wien Keramos). Forel (Wien Keramos). Afmeting: 20 - 22 cm.
Vier oude porseleinen figuren. 2x Napels Italië + 2x Dresden. 1x Dame met roze jurk, één vinger beschadigd, Dresden. 1x Dame met parasol, goed. 1x Dame met lyra, goed. 1x Dame bij boom, Napels King, g...
Drie empire porseleinen Staffordshire hondjes. Circa 1920. 1x Restauratie. 1x Staart er los bij. Afmeting: 14 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude porseleinen Wallendorf figuren. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 - 24 cm. In goede staat.
Groot bisquit porseleinen figuur. Vrouw met Amor. 20e Eeuw. Eén stukje guirlande los erbij. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Duits Rosenthal porseleinen figuur. Koning te paard. Circa 1980. Afmeting: 26 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen figuur van Karl Ens. Reiger paar. Circa 1930. Eén snavel gelijmd. Afmeting: 34,5 cm.In redelijk/goede staat.
Twee antieke Duitse Karl Ens porseleinen vogels. Circa 1930. Afmeting: 16,5 - 21,5 cm. In goede staat.
Twee antiek Duits porseleinen Karl Ens vogels. Circa 1930. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.
Vier antiek Duitse porseleinen vogels van Karl Ens. Circa 1930. Afmeting: 10,5 - 14 cm. In goede staat.
Antiek majolica figuur. Moeder zoogt kind. Circa 1900. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Familie Rose. Twee kopjes + zeven schotels. Krijger/kippen decor. Afmeting: 7,5 - 11 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Satsuma oorvazen met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse polychrome apothekerspotten met pauw decor. Gemerkt: drie eikels. Circa 1900. Haarlijnen. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Antieke Engelse fruitschaal van porselein. Carlton Ware. Circa 1925. Art Deco, met vlinder decor. Afmeting: H 6,5 x Ø 27 cm. In goede staat.
Leuk, en interessant lot met divers porselein. Onder meer; 3-delig kaststel, dienblad, borden, schotels et cetera. In goede staat.