Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

10x Antiek slingerglas (18e eeuw)
Startprijs 400 EUR

Tien antieke Hollandse barok slingerglazen. 18e Eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

Loetz vaas
Startprijs 300 EUR

Loetz vaas
Startprijs 200 EUR

Loetz vaas
Startprijs 200 EUR

2x Slingerglas, H 13,5 - 14,8 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee 18e eeuwse mondgeblazen slingerglazen. Afmeting: H 13,5 - 14,8 cm. In goede staat.

Glazen vaas, 1930
Startprijs 200 EUR

Mooie, antiek gegraveerde en gesatineerde kristalglazen vaas met violist/naakte figuren/bosgezicht decor. Circa 1930. Ongesigneerd. Moser? Mooie kwaliteit. Afmeting: H 21,8 cm. In goede staat.

Antiek glazen piece de milieu
Startprijs 180 EUR

Antiek glazen piece de milieu t.b.v. bloemen. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Lalique figuur, H 11,3 cm.
Startprijs 150 EUR

Lalique France gesatineerd glazen figuur. Naakte dame met haas. 20e Eeuw. Afmeting: H 11,3 cm. In goede staat.

Set Murano-glazen kaarskandelaren, H 38 cm.
Startprijs 150 EUR

Zeldzame set Murano-glazen kaarskandelaren. Venetië. 20e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Maria figuur (Leerdam)
Startprijs 140 EUR

Stef Uiterwaal Glasfabriek Leerdam. Madonna van gesatineerd glas. 1929. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Hollandse likeurset, 1900
Startprijs 120 EUR

Acht-delige Hollandse likeurset. Bestaande uit: Karaf, zes glaasjes en een tablet. Handbeschilderd met landschappen + zeegezicht decor. Circa 1900. Afmeting: 24 - Ø 22 cm. In goede staat.

Murano + Lalique lamp
Startprijs 120 EUR

Twee delen glaswerk. 20e Eeuw. 1x Murano glazen lampenvoet. 1x Lalique France gesatineerde glazen lampenvoet met lichtgroene kap. Afmeting: H 27 - 32 cm. In goede staat.

Modern glazen masker
Startprijs 100 EUR

Modern glasfusing masker op metalen standaard. Maker? Murano?. Afmeting: 53 x 44 x 12 cm. In goede staat.

Glazen hoofd, H 39 cm.
Startprijs 100 EUR

Modern glasfusing vrouwelijk hoofd met rode lippen. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

18e Eeuws glazen jacht flacon
Startprijs 100 EUR

18e Eeuwse glazen jachtflacon met wildvoorstelling. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Copier, Schaal
Startprijs 100 EUR

2x Antiek glaswerk
Startprijs 100 EUR

Twee delen antiek glaswerk. 1x Beker met edelman + annotatie 1656. 1x Dekselbokaal Augustus Rex emaillebeschildering, 19e eeuw of ouder. Afmeting: 14 - 22,7 cm. In goede staat.

Glazen vaas
Startprijs 100 EUR

Gallé lampenvoet, 1900
Startprijs 100 EUR

Antieke E. Gallé glazen lampenvoet. Jugendstil. Circa 1900. Floraal decor + signatuur. Afmeting: H 24,3 cm. In goede staat.

Gallé vaas, H 13 cm.
Startprijs 100 EUR

Antieke Gallé vaas met varen decor. Circa 1910. Afmeting: H 13,1 cm. In goede staat.

Glas (vrijmetselarij)
Startprijs 100 EUR

Antiek groen kristalglazen vrijmetselaars glas. Octogonaal, met monogram en symbolen. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 16,2 cm. In goede staat.

Glazen sculptuur
Startprijs 100 EUR

Glazen sculptuur met thermometer. Ontwerp Jaroslav Brychta 1956. IJsschots met ijsbeer. Afmeting: 17 x 14 x 6 cm. In goede staat.

Moderne glazen vaas, H 62,5 cm.
Startprijs 80 EUR

Moderne glazen vaas. Transparant met rood en zwart. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 62,5 cm. In goede staat.

Lot paperweights (5x)
Startprijs 80 EUR

Vijf oude glazen paperweights, onder meer Millie Fiori. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 5 - 8 cm. In goede staat.