19e Eeuws kristalglazen bokaalglas met florale restvergulding. Chip onderkant. Afmeting: 17,5 cm. In redelijke staat.
Stel geslepen odeurkaraffen compleet met geslepen kristallen binnenstopje met Russisch slijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van zilveren montuur, 925/000, met boldop voorzien van floraal dr...
R. Lalique gesigneerde glazen schaal met valken decor. In mat en transparant glas. 20e eeuw. In goede staat.
Antieke Boheems glazen geetste likeurset. Bestaande uit: Tablet, karaf, drie glaasjes (origineel), drie glaasjes (andere vorm). Minimale chip. Afmeting: 20 x 18 cm ø. In goede staat.
Antieke ruitkristallen menage set, 7-delig. Circa: 1900. Eén chip. Afmeting: 29 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude kristal-glazen karaf. Transparant, wijnrood met vergulding. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Twee mooie 19e eeuwse amandel geslepen kristallen stop-karaffen. Afmeting: 27 x 12 cm ø. In goede staat.
Moderne mondgeblazen glazen stier, zwart/wit. 21e Eeuw. Afmeting: 20 x 35 x 10 cm. In goede staat.
Moderne mondgeblazen glazen vaas met gezicht. 21e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Roemer wijnglazen met vergulde geetste wild-decors. Circa: 1900. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antiek Duits W.M.F. Jugendstil vaasje met putti. Circa: 1915. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Zwarte glazen Egyptische vaas met farao decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 7 cm ø. In goede staat.
Grote antieke ruitkristallen gember dekselcoupe. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 21 cm ø. In zeer goede staat.
Acht oude/antieke kristallen/glazen stopkaraffen. 20e Eeuw. Eén maal set van drie goud/blauw. Rest divers, onder andere met goud decor. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
Tien kleine kristallen stopkaraffen, divers. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Acht oude/antieke glazen/kristallen stopflessen, divers. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.
Negen oude/antieke glazen/kristallen stopflessen, divers. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Achttien stuks oude glazen/kristallen flacons, divers. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 25 cm. In goede staat.
Zeven oude kristallen/glazen stopflessen, divers. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.
Vier maal design parfumflacons. 20e Eeuw. Twee maal met vergulde messing versieringen (Matson). Twee maal klein met messing en prismen glas. Chips. Afmeting: 6 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Uniek antiek geslepen kristallen gelegenheidsglas op ronde voet, kelk voorzien van geslepen initialen BD 2 Februari 1876 - 2 Augustus 1888 en geslepen ingrediënten. Herkomst Bisschopshuis Haarlem. Afm...
Twee oude Murano blauw/groene glazen vazen. Ontwerp Flaviopoli. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14,5 - 21 cm. In goede staat.
Twee vazen van A.D. Copier, Leerdam. Glazen bolvazen met tin craquele. Collectie Sonoor. Circa: 1935. Eén beschadigd. Afmeting: 8,5 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
A.D. Copier, Leerdam. Glazen vaas met tin craquele. Collectie Sonoor. 1935. Afmeting: 12,5 x 12,5 cm ø. In goede staat.