Kapitale Chinees porseleinen kang xi dekselpot met hocker. 17e - 18e Eeuw. Floraal decor. Onderrand deksel beschadigd, scherven aanwezig. Afmeting vaas: H 63 cm. Afmeting hocker: H 53 cm. In redelijk/...
Elegante witgouden choker, 585/000, met diamanten. Choker gemaakt uit smalle balkjes bezet met 7 briljant geslepen diamanten. De balkjes zijn verbonden door middel van ronde gladomzetting met een bril...
Jan te Wierik, 1990. 1954 - 2002. Abstract figuratief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 71 cm. In goede staat.
Twee zeer grote antiek Delfts polychrome knobbelvazen met chinoiserie floraal decor. Met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met mat gouden glazuur + bodemmerk. Afmeting: 4,8 x Ø 9,2 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996. Kolenloodsen station Zuid Enschede. Acryl op linnen. Afmeting: H 41 x B 61 cm. In goede staat.
Twee grote 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi familie verte dekselvazen met zes tekens bodemmerk. Figuren in tuin decor. Eén vaas gaaf. Eén vaas gelijmd. Afmeting: H 40,5 cm. In matig/goede s...
Chinees porseleinen flambé vaas. Paars/roze van kleur. Afmeting: H 28,7 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke vierkante Chinees porseleinen vaas met landschap/tekst decor. Bovenrand schade + gat in bodem. Afmeting: H 42 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen schotel met krijger + beest decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 13,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schotel met vogel op bloesemboom decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 13,3 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinese muntstukken met portretten. Afmeting: Ø 3,8 cm. In goede staat.
18e Eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge met florale intarsia. Door Jan Gobels, Amsterdam. Met maanstand + datum aanduiding. Circa 1740. Afmeting: H 270 cm. In goede staat.
Twee zéér grote Spaanse polychrome fayence schalen (Lebrillo) Sevilla/Triana. 18e - 19e Eeuw. Stier + haas decor. Afmeting: 15 x Ø 65 cm. / 14,5 x Ø 66,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam groot 5-delig Japans imari porseleinen kaststel. 18e - 19e Eeuw. Kaststel met feniks/floraal/reliëf/goud decor. Eén (smalle) vaas bovenrand gelijmd. Rest goed. Afmeting: H 44 - 53 cm.
Een paar 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi schotels met floraal/coulissen decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 35 cm. Chips. In redelijk/goede staat.
Set van zeven zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen familie verte borden, met figuren in tuin/goud decor. Vijf borden goed. Eén bord haarlijn. Eén bord gelijmd. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede ...
Strakke massieve geelgouden bangle, 585/000, met een rij met 9 briljant geslepen diamanten,9x0,06 ct. De armband zijn in de bangel geplaatst. Breedte 3 mm. 48x54mm. ca 18,8 gram. De armband heeft een ...
Geelgouden horloge, 750/000, Longines, dameshorloge met een ronde kast en en grove zware gevlochten gouden band, verlengd. ø 18 mm. Lengte 18 cm. Netto goudgewicht 40 gram. Mechanisch. Werkend. In goe...
Antiek Chinees porseleinen Wanli schotel met figuren decor. Kraakporselein. In zeldzame perfecte staat. Afmeting: Ø 36 cm.
Chinese brushpot van jade, met figuren in bos decor + tekst + signatuur. Afmeting: 15,6 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porseleinen kop + schotels. Ca Mau - Binh Thuan cargo. Figuren met waterbuffels decor. Tien kopjes goed, twee schotels haarlijn + chips. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staat...
Chinees porseleinen maanvaas met roze draak. Bodemmerk. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Klaas Bernink, 1978. 1913 - 1996. Erve Groot Brunnink. Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.