Oude aluminium plaquette van Adolf Hitler 12x10x1cm. Cond.: G
Groot bronzen beeld op marmeren voet met Romeinse voorstelling van 2 vrouwen in Romeins interieur met halve zuil 21e eeuw 36xø26cm. Cond.: G
Bronzen figuur van een dame met pauw op marmeren sokkel 21e eeuw 28x20x14cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur, voorstellend een estafetteloper gemonteerd op marmeren voet ca. 1920 33x24x8cm. Cond.: G
Bronzen figuur voorstellend 2 dolfijnen met tropische vissen 2e helft 20e eeuw op marmeren voet 33x24x13cm. Cond.: G
Bronzen figuur van 2 dolfijnen op marmeren voet 2e helft 20e eeuw 40x26xø22cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1890, voorstellend een vrouw met tamboerijn. gesigneerd F. Moreau 41x15x15cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1890 voorstellend een violist uit de 18e-19e eeuw. geheel gemonteerd op marmeren voet. Stukje van de strijkstok mist 30x21x10cm. Cond.: R
Zittende bronzen boedha met spiegel en hoofdtooi 2e helft 20 eeuw 18x12x8cm. Cond.: G
Groot beeld, gesigneerd G. Demage van compositie metaal ca. 1900 H.: 47cm. Breuk bij been
Art Deco compositie metalen figgur, voorstellend een jachthond. geheel gemonteerd op marmeren voet ca. 1920 20x20x9cm. Cond.: G
Groot Indiaas bronzen beeld van een religieuze danseres 20e eeuw 86x31x14cm. Cond.: G
Bronzen Thaise zittende figuur 18e-19e eeuw H.:23,5cm. Cond.: G
Bronzen Thaise figuur 18e-19e eeuw staand op houten sokkel H.: 34cm. Cond.: G
Grote Chinese bronzen figuur Quan Yin met goudkleurig kleding 2e helft 20 eeuws 57x19x14cm. Cond.: G
Bronzen beeld van een staande kraanvogel op ronde sokkel eind 20e eeuw 49x23cm. Cond.: G
Bronzen beeld van een staande kraanvogel op ronde sokkel eind 20e eeuw 50x22cm. Cond.: G
Bronzen uil gemonteerd op marmeren voet, gesigneerd Milo, 21e eeuw 25x14x15cm. Cond.: U
Bronzen figuur, voorstellend een golfer gemonteerd op marmeren sokkel 21e eeuw 30x15x13cm. Cond.: U
Bronzen naakte liggende damesfiguur op marmeren voet 21e eeuw 16x28x13cm. Cond.: G
Frans compositie metalen figuur "Flore et Zephyr par Kossowski", staand op houten sokkel ca. 1890, gesigneerd Kossowski H.: 87cm. Cond.: G