Collier WG750/000,met navette diamant , 9 briljanten 0.31ct.TW/VS-SI ,L.40.0cm, ca. 9.45 gr.
Ring WG585/000,ø56, bezet met 6 briljanten 0.24ct.TW/loepzuiver, 3 smaragden cabochone 2.95ct. voormalige verk.prijs €2028.- 12.8 gr.
Collier gemaakt van gevlochten parels, sluiting GG585/000. L.42 cm.
Parelcollier 3 rijen, sluiting WG 585/000 bezet met 3 parels, L.39 cm.
Parelketting met sluiting WG 585/000 waarop een parel. L. 45 cm.
Hanger WG 750/000 met een Zuidzee parel ø 15/16 mm., 3 diamantjes ca. 0.023 crt.
Designer collier WG 750/000 met groene toermalijndruppel,14 briljanten0.105ct. TW/loepzuiver, L42cm. 16.5 gr.
Leuke set bestaande uit 4 armbanden op elastiek met zilverdraad, grijze en witte parels,oorstekers grijze parel, hanger waaraan 1 grijze en 1 witte parel.
Ring WG 585/000 bezet met een saffier en 10 briljantjes. ø 55, ca. 4.7gr.
Ring WG 585/000 bezet met een groene saffier en briljant ca. 1.50 crt. ø56, ca. 5.20 gr.
Ring WG 585/000 bezet met een groene saffier, en briljant ca. 0.14 crt. ø54, ca.3.5 gr.
Ring zilver 925/000 bezet met een ruitvormige barnsteen 22x20 mm., ø 55
Zilveren zakhorloge Union cilindergang ca. 1920 met vergulde rand in originele toestand
Twee zilveren zakhorloges met vergulde rand in originele staat ca. 1900-1920. 1x Ankergang 1x Cilindergang.
Zilveren dames zakhorloge Remontoir ca. 1900 met zilveren ketting, loopt goed.
Zilveren zakhorloge gesigneerd Paul Knooi Zehden ca. 1880-1890. Sleutelopwinding, ankergang.
Twee defecte oude zakhorloges ca. 1900, 1x nikkel/verchroomd, balansgang, penanker ca. 1930 1x zilveren horloge met sleutelopwinding , cilindergang ca. 1890 Cond.: G