Drie Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met fijn blauw decor van een Chinese tuin met kraanvogels. Haarscheuren en lichte randschade 2,5xø23cm. Cond.: G
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een pauw op het gras 1,1x13x13cm. Cond.: G (randschade)
Antiek Chinees porseleinen 12-delig gebaksstel met peterseliedecor 18e eeuw. Beschadigingen ø13,3cm. en ø26cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen vaas 19e eeuw met decor van figuren, bloemen en diverse vogelsoorten. Kraag kapot, scherven zijn erbij 62xø23cm. Cond.: M
Grote Chinees porseleinen dekselvaas ca. 1800 met blauw bloemendecor en koppen uitgewerkt. Deksel en kraag gerestaureerd 38xø23cm. Cond.: R
Mooie decoratieve Chinese Quan Yin van porselein, gemonteerd op een houten plank, 20e eeuw 84x40x24cm. Cond.: G
Twee bijzondere Japans imari (goudimari) dekselschalen 19e eeuw (1 deksel slecht gerestaureerd). 12xø19cm. en 13xø19,5cm. Cond.: G
Zes Chinees porseleinen kop&schotels 18e-19e eeuw met blauw decor van bloemen in zeer goede staat. Minimale randschade 6xø13,6cm. Cond.: G
Twee grote bisquit porseleinen figuren 19e eeuw, ongemerkt. Voorstellend een dame met hond en een edele heer met hond 28x11x10cm. en 28x12x11cm. Cond.: G
Vier Hollandse landschapstegels 18e eeuw met als voorstellingen; 1x schaatsende figuren op het ijs, 1x man in roeiboot, 1x mannen aan het vissen in roeiboot en 1x man met meelzak bij bruggetje en mole...
Franse 19e eeuwse porseleinen siervaas, beschilderd met goud- en bloemendecor. Draaibare voet (stukje af bij de oren) 34x22x16cm. Cond.: R
Antieke vroege Chinees porseleinen kom ca. 1740 met decor van figuren in een landschap in zeer goede staat. Randschade gerestaureerd 8xø18cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen vazen eind 19e eeuw met bijzonder mooi decor met vogels en takken in bloei 30xø14cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen borden ø23cm. met rose, groen en goud decor van bloemen 18e eeuw. 1 Bord met scheur van 4cm. Cond.: G
Twee Satsuma waterbakjes voorstellend een duif zittend op een boomstronk en een kikker zittend op de rand van de bron. Keramiek met gouden beschildering 20e eeuw 25x21x18cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen borden met blauw decor, voorstellend een landschap met zee, bergen, bomen en gebouwen. Randschades ø23cm. Cond.: G
Antiek porseleinen 9-delig koffieservies 19e eeuw, vermoedelijk Duitsland. Bestaande uit; koffiekan, melkkan (chip), suikerpot, 6 kop&schotels Cond.: G
Drie 19e eeuwse goudsteen kastkommen. Keramiek geglazuurd met bronskleurig en donkerblauw decor. Voorstelling van schaapsherder, schapen en bloemen 9,5xø15cm. Cond.: G
Twaalf antieke ivoren stukken uit Indonesië. Voorstellend vrouwelijke bustes op houten sokkeltjes ca. 5,5cm. hoog. Hebben gefungeerd als naamkaartjeshouder tijdens diner Cond.: G
Keramieken beer, gemerkt Rorstrand Sweden G.N. Prachtig geglazuurd en gaaf 16x13x12cm. Cond.: G
Twee zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegels; 1x tegel gedateerd 1622 met kalkoen en 1 tegel van een gardist met lans en sabel 0,8x13,3x13,3cm. en 1,4x13,2x13,2cm. Cond.: M
Grote Familie Verte schotel Kang Chi 18e eeuw. Compleet handbeschilderd met in bloei staande bloemen op tak. Bord is doormidden geweest en gerestaureerd met krammen ø32cm. Cond.: R
Chinese theepot 18e eeuw met voorstelling van een haan en kip bij bloesemboom. 18,5x16,5x10,5cm. Cond.: G
Bijzonder vroeg 18e eeuw Chinees porseleinen bordje met waterlelies, watervogels en bloemen afgebeeld. In uitstekende staat 3,5xø14,7cm. Cond.: U