Bronzen figuur voorstellend een Thaise boedha met tempelhond en figuur op schoot 21e eeuw. 27x19x11cm. Cond.: U
Oude samac metalen tassa 20e eeuw met Jugendstil motief, gesigneerd A. Bouny 16,5x15,5x14cm. Cond.: G
Bronzen beeld 21e eeuw, gesigneerd C. Valt. Voorstellend hond staand op voerbak bij het hek 25x20x11,5cm. Cond.: G
Groot massief bronzen masker portret ca. 1930 met daarachter een lamp gemonteerd (voor wandmontage). Ongesigneerd 33x23x18cm. Cond.: G
Grote vurenhouten heilige Petrus 1e helft 20e eeuw met monogram J.M.
Driedelig gipsen Heilighart beeld met vazen (zilverkleurig) ca. 1900, gesigneerd A. Carli. Licht beschadigd 31x31x14cm. en 34x12x12cm. Cond.: G
Antieke bronzen figuur, gesigneerd Miroy Freres Leve Oue Bolande ca. 1890 in zeer goede staat en mooie patina 42x15x15cm. Cond.: U
Bronzen beeld voorstellend een zittende eend, gesigneerd Francois Pompom 21e eeuw (naar oud voorbeeld) 36x32x18cm. Cond.: U
Oud bronzen figuur met opschrift "Katholiek onderwijs met drank" 1e helft 20e eeuw, Amsterdamse school stijl 14,5x12x13cm. Cond.: G
Antieke vergulde wandfiguur 19e eeuw, vermoedelijk Frankrijk 34x10x15cm. Cond.: G
Antieke massief bronzen putto 19e eeuw, fijn uitgewerkt, mooie patina (7 KG.) 30x8x12cm. Cond.: U
Modern beeld van tin met marmeren voet, gemaakt door D.B. van Wijk. Portret Salvador Dali 35x13x20cm.
grote houten beschilderde Aziatische Quang Yin 20e eeuw mooi uitgewerkt 66x23x15cm. Cond.: G
Houten beschilderde Aziatische Quang Yin 20e eeuw. Mooi uitgewerkt 57x22x17cm. Cond.: G
Antieke putto 18e-19e eeuw. Later voorzien van twee lampefittingen in de handen. vermoedelijk Frankrijk of Duitsland 47x37x12cm. Cond.: G
Antiek marmeren asbak ca. 1910 met liggende bronzen jongen in zeer goede staat 7x12x16cm. Cond.: G
Bronzen beeld 21e eeuw, voorstellend een elegante dame staand op 1 been met de handen in de lucht. Geheel staand op zwart marmeren sokkel. Gemaakt naar voorbeeld van Botero 43xø18cm. Cond.: G
Beeld van een zittende uil op ronde sokkel (kunstenaar onbekend). Rand van de sokkel is iets gelijmd 36xø27cm.
Groot bronzen figuur van een Chinees met hengel ca. 1900 met mooie patina. Ongesigneerd 54x23x21cm. Cond.: U
Groot beeld van een man met een hamer ca. 1900 "Le travail par V. Constant". op een marmeren voet.Beeld is gemaakt van compositie 55x25x21cm. Cond.: G
Groot beeld van een visser met reddingsboei ca. 1890, gesigneerd Tempete V. Morey (vermoedelijk Engeland of VS). beeld is gemaakt van compositie 55x20x22cm. Cond.: G
Bronzen abstracte sculpture van een golfende man gemaakt door Guens Berg te Delden 20e eeuw 21x10x9cm. Cond.: G
Bronzen torso van een naakte vrouw geheel staand op zwart marmeren voet 20e eeuw 32x12x10cm.