Twee compositie metalen figuren ca. 1900; 1x vrouw met bloemenmand en 1x man met blaasinstrument 40cm. Cond.: G
Antiek houtgesneden moor ca. 1900 met originele beschildering in zeer goede staat (been gelijmd) 24cm. Cond.: G
Aardewerken figuur in stenen voet modern, brons gepatineerd, 2e helft 20e eeuw, Hoofd gelijmd. 53x21x11cm.
Oud roze marmeren figuur op wit marmeren voet ca. 1930 (ongesigneerd) 15x10x7cm.
Oud compositie metalen figuur voorstellend de dichter Milton (duim mist) 20e eeuw 47cm. Cond.: R
Compositie metalen figuur ca. 1880, voorstellend een man met fakkel en adelaar. Geheel op houten sokkel 70x28x17cm. Cond.: G
Twee compositie metalen figuren figuren met bronskleurige patina op houten voet ca. 1900 voorstellend een Romeinse man met vrouw 36-37cm.
Grote terracotta figuur, 1e helft 20e eeuw gesigneerd Anne de Uhdekerke, Nerlandse beeldhouerin voorstellende jongen met duiveneieren in de hand begeleid van een haan en duif. 71x39x40cm., Cond.:G
Bronzen beeld ca. 1900 gemaakt door A. Carrier (Albert Ernest Carrier - Belleuse 1824 - 1887), voorstellend Maria 45cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1890 Soir D'ete, par Rancoulet. Voorstellend een boerenjongen met boomstronk op zijn schouder. Houten voet met opschrift 36cm. Cond.: G
Groot figuur voorstellende een Indische olifant met jong en menner en aligator. Brons gepatineerd gips, gesigneerd Ant.Amorgasti 1925. Lichte beschadigingen 49x76x30cm.
Bronzen slede ca. 1890 op marmeren voet met putti (jardiniere), mooie patina in goede staat 20x30x11cm.
Bronzen geisha met cloisonne ca. 1900 in goede originele staat 35cm. Cond.: G
Groot houtsnijwerk bestaande uit gepende segmenten 20e eeuw. Voorstellend een man met zwaar te poaard 50x44x16cm. Cond.: G
Bretons handgestoken 19e eeuws houten beeld, voorstellend een provinciale boer (mist een instrument) 40x12x10cm. Cond.: G
Oud bronzen bustebeeld, gesigneerd Bigato 20e eeuw. Voorstellend meisje met paardestaart 28x25x18cm. Cond.: G
Groot bronzen beeld/lamp ca. 1900, gesigneerd Ant. Nelson. Voorstellend een provinciaal meisje met mand. In de mand zitten rode transparante glazen schijfjes. Tevens een lamp in de mand (origineel). D...
Bronzen wijwater-wandbakje eind 19e eeuw in de vorm van een waterput. 18x10x4cm. Cond.: G
Twee oude bronzen figuren, voorstellend 2 vrouwen met grote korf op de rug staand op klinkerstraar ca. 1920. ("Smeerlappen") 9x7x5,5cm.
Oude bronzen tafellamp in de vorm van een vrouwenfiguur die een fakkel draagt 1e helft 20e eeuw 99cm. Cond.: G
Twee oude houtgesneden Moren beelden 1e helft 20e eeuw (of ouder). Meerkleurig beschilderd en met gouddecor 83cm. Cond.: G
Grote bronzen heilige met kind ca. 1890. Gesigneerd: L.Gregoire (vermoedelijk Jean-Louis Gregoire 1840-1890 Frankrijk) 60cm. Cond.: G
Twee delen Oosters oud brons; 1x zittende Chinees en 1x boedha (inca stijl) 8-10cm. Cond.: G
Compositie metalen art-deco figuur,ca.1930, voorstellende een zittende vrouw met hoed, gemonteerd op zwart marmeren voet. Gesigneerd A. Maigi 19x17x10cm., Cond.:G