Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Samac beelden
Startprijs 125 EUR

Twee compositie metalen figuren ca. 1900; 1x vrouw met bloemenmand en 1x man met blaasinstrument 40cm. Cond.: G

Houten beeldje, Moor
Startprijs 60 EUR

Antiek houtgesneden moor ca. 1900 met originele beschildering in zeer goede staat (been gelijmd) 24cm. Cond.: G

Verliefd stel op sokkel
Startprijs 150 EUR

Aardewerken figuur in stenen voet modern, brons gepatineerd, 2e helft 20e eeuw, Hoofd gelijmd. 53x21x11cm.

Beeldje op wit marmer
Startprijs 40 EUR

Oud roze marmeren figuur op wit marmeren voet ca. 1930 (ongesigneerd) 15x10x7cm.

Beeld, Milton
Startprijs 30 EUR

Oud compositie metalen figuur voorstellend de dichter Milton (duim mist) 20e eeuw 47cm. Cond.: R

Man met adelaar
Startprijs 80 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1880, voorstellend een man met fakkel en adelaar. Geheel op houten sokkel 70x28x17cm. Cond.: G

2 Terracotta figuren
Startprijs 200 EUR

Twee compositie metalen figuren figuren met bronskleurige patina op houten voet ca. 1900 voorstellend een Romeinse man met vrouw 36-37cm.

Terracotta figuur
Startprijs 400 EUR

Grote terracotta figuur, 1e helft 20e eeuw gesigneerd Anne de Uhdekerke, Nerlandse beeldhouerin voorstellende jongen met duiveneieren in de hand begeleid van een haan en duif. 71x39x40cm., Cond.:G

Bronzen beeld, Maria
Startprijs 350 EUR

Bronzen beeld ca. 1900 gemaakt door A. Carrier (Albert Ernest Carrier - Belleuse 1824 - 1887), voorstellend Maria 45cm. Cond.: G

Samac beeld, jongen
Startprijs 110 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1890 Soir D'ete, par Rancoulet. Voorstellend een boerenjongen met boomstronk op zijn schouder. Houten voet met opschrift 36cm. Cond.: G

Grote olifant
Startprijs 250 EUR

Groot figuur voorstellende een Indische olifant met jong en menner en aligator. Brons gepatineerd gips, gesigneerd Ant.Amorgasti 1925. Lichte beschadigingen 49x76x30cm.

Slede, cupido
Startprijs 150 EUR

Bronzen slede ca. 1890 op marmeren voet met putti (jardiniere), mooie patina in goede staat 20x30x11cm.

Bronzen beeld, Chinees
Startprijs 350 EUR

Bronzen geisha met cloisonne ca. 1900 in goede originele staat 35cm. Cond.: G

Houten paard
Startprijs 40 EUR

Groot houtsnijwerk bestaande uit gepende segmenten 20e eeuw. Voorstellend een man met zwaar te poaard 50x44x16cm. Cond.: G

Beeld, muzikant
Startprijs 80 EUR

Bretons handgestoken 19e eeuws houten beeld, voorstellend een provinciale boer (mist een instrument) 40x12x10cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 220 EUR

Oud bronzen bustebeeld, gesigneerd Bigato 20e eeuw. Voorstellend meisje met paardestaart 28x25x18cm. Cond.: G

Jugendstil beeld met lamp
Startprijs 720 EUR

Groot bronzen beeld/lamp ca. 1900, gesigneerd Ant. Nelson. Voorstellend een provinciaal meisje met mand. In de mand zitten rode transparante glazen schijfjes. Tevens een lamp in de mand (origineel). D...

Wijwaterbakje, brons
Startprijs 160 EUR

Bronzen wijwater-wandbakje eind 19e eeuw in de vorm van een waterput. 18x10x4cm. Cond.: G

2 Bronzen beeldjes
Startprijs 190 EUR

Twee oude bronzen figuren, voorstellend 2 vrouwen met grote korf op de rug staand op klinkerstraar ca. 1920. ("Smeerlappen") 9x7x5,5cm.

Beeld als lamp
Startprijs 390 EUR

Oude bronzen tafellamp in de vorm van een vrouwenfiguur die een fakkel draagt 1e helft 20e eeuw 99cm. Cond.: G

2 Beelden ca. 1920
Startprijs 380 EUR

Twee oude houtgesneden Moren beelden 1e helft 20e eeuw (of ouder). Meerkleurig beschilderd en met gouddecor 83cm. Cond.: G

Bronzen Jezus
Startprijs 880 EUR

Grote bronzen heilige met kind ca. 1890. Gesigneerd: L.Gregoire (vermoedelijk Jean-Louis Gregoire 1840-1890 Frankrijk) 60cm. Cond.: G

2 Delen Oosters brons
Resultaat: 10 EUR

Twee delen Oosters oud brons; 1x zittende Chinees en 1x boedha (inca stijl) 8-10cm. Cond.: G

Beeldje, zittende vrouw
Startprijs 50 EUR

Compositie metalen art-deco figuur,ca.1930, voorstellende een zittende vrouw met hoed, gemonteerd op zwart marmeren voet. Gesigneerd A. Maigi 19x17x10cm., Cond.:G