Antieke Hollands zilveren punchlepel met getordeerde steel en parelrand. Grootkeur 835/000, jaarletter B: 1886, MT: Theodorus Uriot Amsterdam, ca. 56gr. 23cm. Cond.: U
Zilveren beursbeugeltje met filigrain motieven ca. 15gr. 7,5cm. Cond.: U
Hollands zilveren maliënkolder beursje 835/000, jaarletter F: 1915 ca. 68gr. Beugelbreedte 9cm. Cond.: U
Zilveren Jugendstil presenteer-etui 800/00 ca. 76gr. 9x7,5x1,5cm. Cond.: G
Twaalf zilveren theelepels bestaande uit 6 modellen 835/000, diverse meestertekens. Totaalgewicht ca. 140gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren kralen-tasbeugeltje 2e gehalte MT: onleesbaar, jaarletter H: 1842 10cm. Cond.: G
Antiek Hollandse bijbel met zilveren slot uit 1875 MT: N.99 835/000 Cond.: G
Diverse delen plated o.a; vorkjes, asbak, sleef, sigarettenetui, vaasje, theezef en onderzetters Cond.: R-G
4-Delig Chippendale plated koffieservies 20e eeu in zeer goede staat 16x29x40cm. Cond.: G
Twee plated bewerkte fleshouders met rozenmotief ca. 1930 7,7xø9,5cm. Cond.: G