Mooi zilveren schelpschaaltje op drie bolpootjes begin 1900. 925/000 ca. 67gr. 2,5xø11cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren natfruitschep. Jaarletter E: 1889, MT: AK47 Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven 835/000 ca. 22gr. L.: 15cm. Cond.: U
Antiek zilveren visitekaartjeshouder 800/000 ca. 61gr. 8,5x6,5cm. Cond.: G
Gero visbestek, botervloot en citroenstampers 2e helft 20e eeuw Cond.: G
Decoratief ovaal zilveren schaaltje met reliëfbodem, Duits eind 19e eeuw. Opengewerkte rand met rocaille ornamenten, minimaal beschadigd 800/000 ca. 100gr. 17x13,5cm.
Stel plated 3-lichts kandelaars 20e eeuw in goede staat 25x29x12cm. Cond.: G
Hollands zilveren suikerschep. Jaarletter W: 1881 van der Meulen Joure 835/000 ca. 13gr. Cond.: U
Hollands zilveren 835/000 roomlepel, ca.1900, Schoonhoven. ca.16 ghr.Cond.:U
Ruitgeslepen antiek zoutbakje op 925/000 zilveren voet, MT: JCS Johannes Cornelis Schouten Amsterdam, midden 1800 10x5,5x5,5cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren strooilepel met houten steel. Jaarletter E: 1839, MT: HvH 835/000. Hollands zilveren maggifleshouder, jaarletter M: 1947, MT: CW3 835/000 ca. 30gr. Cond.: R
Kleine zilveren beker met blauw binnenglas, gemerkt met anker, leeuw M en B C. Gewicht zonder glas ca. 35gr. 8xø4cm. Cond.: G
Kristallen parfumflesje met zilveren dop en applique eind 1800 L.: 10cm. Cond.: R
Antiek zilveren tasbeugeltje met ketting aan kostuumhaak Cond.: U
Hollands zilveren beker, jaarletter Z: 1959, MT: van Kempen Minervakopje B Utrecht 835/000 ca. 69gr. H.: 7cm. Cond.: U
Hollands gekeurd Engels zilveren zoutvaatje met lepeltje en blauw glazen inzetbakje Cond.: U
Ruitgeslepen kristallen vaas op zilveren voet H.: 22cm. Cond.: U
Twee antieke Hollands zilveren zuurvorkjes Fa. van Kempen, jaarletter: 1896 835/000 ca. 46gr. Cond.: U
Zilveren Jugendstil servethouder, gestempeld V (buitenlandse werken) 835/000 ca. 81gr. 13x7cm. Cond.: U
Grote silverplated tafelschaal met twee grepen 20e eeuw in Empire vormgeving 20x47x25cm. Cond.: G