Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Streekbroche
Resultaat: 110 EUR

Streekbroche, GG 585/000. Ovaal model met filigrain en kwarstje 30x25mm. Eventueel ook als hanger te dragen. ca 4,8 gr.

Ring Tanzaniet
Resultaat: 110 EUR

Zilveren ring, 925/000, met Tanzaniet. Een grote brede gepolijste ring, 15 mm aan de bovenzijde, met ovaal cabouchon geslepen tanzaniet, een bijzonder exemplaar met wollige insluitsels. ø 57.

Streekbroche GG ovaal
Resultaat: 110 EUR

Streekbroche GG 585/000. Ovaal vormige broche met een bewegend baardje, s-vormig filligrain opwerk. Voorzien van veiligheidsspeld en ketting. ca 5,3 gr. De broche is iets gedeukt. ca 1880

Spang zilver
Resultaat: 110 EUR

Zilveren fantasie spang, 925/000, voor fijne hals. In het midden van de scharnierende spang hangt een druppelvormige grote hanger gemaakt uit plaat. ca 71,3gr.

BoulderOpaal
Resultaat: 110 EUR

Losse Boulder Opaal, 39,5x 15 mm, met mooi kleurenspel.

Hanger aquamarijn
Resultaat: 100 EUR

Grote ovale hanger GG, 585/000, met ovale aquamarijn, 14x8mm. Om de steen zit een brede opengewerkte ruitvormige bewerking met een getorste rand. Grootte hanger 20x30mm. ca 3,8 gr.

Collier,amethist en blauw topaas
Resultaat: 100 EUR

Zilveren collier, 925/000, in het midden gezet met 7 blauw topazen met tussen de topazen om-en-om 6 amethisten in een 4-poots chaton gezet. Het collier is voorzien van een karabijnsluiting en is voll...

Rood koraal collier
Resultaat: 100 EUR

Rood koralen Y-collier bewerkt met een grote roos en diverse kleine roosjes. Lengte 56 cm.

Lapponia oorclips
Resultaat: 100 EUR

Lapponia oorclips, zilver, 925/000, met GG 750/000 opleg. markiesvormig model met soort GG blaadje bovenaan verwerkt. Lengte 35x18 mm. ca 11,9gr.

Set Carneool
Resultaat: 100 EUR

Set Carneool, o.a een verlopend snoer met olijfvormige kralen, manchetknopen en een reverspeld

Smaragdcollier met oorknoppen
Resultaat: 100 EUR

Y-collier met smaragdkralen en GG 750/000, bollen. 3 Rij-ig collier met kralen verlopend in kleur met onderdaan 6 kwarstjes met kralen en diverse bolletjes verdeeld over het collier. Lengte 40 cm. Met...

Slavenband bol gegraveerd
Resultaat: 100 EUR

Slavenband, zilver, 925/000. Breed bol model, 25mm, volledig voorzien van gravure. de armband is voorzien van scharnier, bakslot en veiligheidsketting. ca 39,6 gr. ø 65x57mm

Hanger schildmedaillon
Resultaat: 95 EUR

Hanger/Broche GG, 585/000, in de vorm van een schild, met zilver-vergulde achterzijde. Ca 1880. In het midden een ovaal zwart emaille gedeelte met gouden bloemafbeelding. Aan de boven en onderzijde ve...

Armband met blauw topaas en amethist
Resultaat: 90 EUR

Zilveren armband, 925/000, met peervormig geslepen amethisten en blauw topazen. De stenen zijn in twee rijen naast elkaar gezet. De armband is voorzien van een bakslot , 2 veiligheden en is volledig g...

Ring Stersaffier
Resultaat: 90 EUR

Ring GG, 585/000, met ovale Stersaffier. Ring uitlopend aan de bovenzijde met tussen de band een ovale blauwe Stersaffier 7,7x5,3 mm gezet. ca 3,4 gr. ø 60

Jade armband
Resultaat: 85 EUR

Ronde jade rinkelarmband. Dikte 12 mm. ø 56 mm.

Armband, schakel
Resultaat: 80 EUR

Armband, GG, 333/000. Schakelmodel met grote karabijnsluiting. Lengte 19 cm. ca 9,75 gr.

Parelcollier
Resultaat: 80 EUR

Zoetwaterparelcollier met GG 585/000, veeroog ø 15mm. ø parels 6,5mm. Lengte 40 cm.

Ei met teddybeer
Resultaat: 80 EUR

Hanger Faberge stijl, zilver-verguld, 925/000. Ei met opening waarin een vergulde teddybeer zit. De hanger is versierd met groen emaille en diverse witte steentjes. Lengte totaal 3 cm.

2 Zakhorloges
Resultaat: 80 EUR

Twee zakhorloges. Een zakhorloge zilver, 925/000. ø 46 mm met centrale secondewijzer en bewerkte achterplaat. Het horloge is voorzien van een zilveren horlogeketting. Totaal ca 103,6 gr. En een klein ...

Collier en armband zilver filigrain
Resultaat: 80 EUR

Collier en armband zilver, 925/000. Filigrain spinnetjes op schakels met haakslot. Vermoedelijk Portugees. Lengte collier 40,5 cm, armband 17,5 cm. ca 102,3 gr

Dupont aansteker
Resultaat: 80 EUR

Dupont aansteker, verguld model, nieuw, rechthoekig model, 3,3x4,7 cm. Nieuwprijs €315,-

Ivoren set
Resultaat: 80 EUR

Set antiek ivoor, bestaande uit een choker, een armband, 2 ringen en 2 paar oorhangers

Brede zilveren biesmarkarmband
Resultaat: 75 EUR

Zilveren armband, 925/000, brede biesmarkschakel, 16 mm, voorzien van bakslot en 2 veiligheidsachtjes. Lengte 20 cm. ca 67,8 gr.